Anneler Günü Hediyesi Fikirleri Bizden

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri Bizden

Anneler Günü yaklaşıyor. Annesini yılın her günü çok seven ama yılın bu zamanında özel bir hediye ile taçlandıran kişiler için anneye hediye fikirleri önemli. Annenizi sadece bu özel günde değil her zaman alabileceğiniz, gördüğünde mutlu olacağı hediye fikirleri için Boxlab Turkey ekibi olarak yanınızdayız. Anneler günü hediye seçimi hem kolay hem değil. Anneniz sevgiyle alınmış, sizden gelen her hediye paketini mutluluklar karşılar, bu yüzden kolaydır. Ancak annenizi mutlu ederken biraz özel bir seçim yapmak isteyen evlatlar için hediye seçmek pek kolay değil. Boxlab Turkey ekibinde yer alan her üyenin bir annesi olduğunu ve yaratıcı ekibin kendi annelerineymiş gibi özenle hazırladığı hediye kutularının garantili bir mutluluk sunduğunu belirtmek isteriz. Ekibimiz, anneler için hediye yapımı konusunu çok ciddiye alıyor, birbirinden şık hediye kutusu fikirleri yaratıyor.

Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü hediyesi ne alabilirim? Annelere farklı ne alınabilir? Anneler günü hediyesi fikirleri bulma konusunda ekibimize güvenin. Tüm dünyada mutluluk dağıtan sürpriz hediye kutuları, şimdi anneleri de mutlu ediyor. Annelerinizin ev ve iş sorumluluklarını geride bırakıp güzel bir hediye düşünmeye ne dersiniz? Kabul edelim ki bir dönem hepimiz mutfak eşyası – ev eşyası alarak annemize hediye olarak sunduk. Aslında ev için aldığımız bu hediyeler annemizi her halükarda mutlu ediyordu ama ona özel bir hediye olmuyordu. İşte bu döngüye Boxlab Turkey hediye kutusu modelleri ile dur diyoruz. Anneye hediye kutusu hazırlıklarımızda annenizin kişisel alanlarında kullanabileceği şık hediyeler kullanıyoruz. Örneğin, edebiyatı seven anneler için içerisinde kitap olan hediye kutusu hazırlıyoruz. Her gün çay – kahve – bitki çayı içen anneler için ise kahve, fincan, demlik, french press gibi çay – kahve saati yapabileceği özel anneler günü hediye kutusu tasarlıyoruz. Sizce de tam kişiye özel, annelerin bizzat kullanabileceği gerçek hediyelerin zamanı gelmedi mi? Bizce geldi.

Anneler Günü Hediye Kutusu Modelleri

Boxlab Turkey ekibi yaratıcı, farklı hediye kutuları ile tüm özel günlerde hediye seçimi yapmanızı kolaylaştırıyor, tek bir noktadan tüm sevdiklerinizi mutlu edebilmenizi sağlıyor. Boxlab Turkey’in şık dekoratif kutuları ve içerisindeki minimal hediyeleri anneleriniz için hazır. Hadi gelin birlikte inceleyelim.

Annelerin çay – kahve keyfi zamanı

Tatlı kahve kutusu annelerinizin keyif zamanını taçlandırmaya hazır. Dekoratif pembe kutu içerisine yerleştirdiğimiz not defteri, özel baskılı kupa, taze kavrulmuş kahve, cam french press, özel kalem ve mini lokum annenizin çay – kahve içerken mini lokumlarla kendini şımartacağı anlara eşlik etmek için sizleri bekliyor. Cam tasarım french press ister kahve ister bitki çayı demleyebileceğiniz çok yönlü bir demlik hizmeti sunuyor.

 

Anneler Günü Hediye Fikirleri

 

Annelerin hatırlanma zamanı

Flamingo Temalı Çiçek Kutusu tam annelerimize göre. Su içmeyi unutan ya da sürekli ihmal eden annelerimize zarif bir su şişesi, leziz nar lokumu, mini bir notebook ve kalem, son olarak ise çok şık kuru çiçek buketi içeren hediye kutusu hazırladık. Anneler günü hediye seçimleriniz arasında bu kutuya yer verebilirsiniz. Günün anlam ve önemini hatırlatan çiçek, yanındaki minimal hediyelerle birlikte annenizi keyiflendirecektir. Dilerseniz dekoratif kutuya zarif bir mektup dâhil edebilirsiniz.

Boxlab Turkey Anneler Gününe Özel Hediye Kutuları

Anneler Günü hediye fikirleri arayanlara hazır Boxlab Turkey kutuları haricinde özel kutu tasarımı hizmeti veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek Anneler Günü hediye kutusu hazırlığını kendin yapabilirsin. Kutu tasarımı, kutu içerisine koymak istediğin ürünleri bizzat belirleyebilirsin. Üç binden fazla ürün çeşidine sahip olan Boxlab Turkey, Anneler Günü hediye alışverişini özel kılmak için zengin seçenekler sunuyor. Hemen hediye kutularımızı incele, beğendiğin kutuyu güvenle sipariş et. Hediye kutularımız kafanızdaki hediye temasına uymuyorsa o halde bizimle iletişime geç, sana özel hediye kutusu hazırlayalım. Ekibimizle birlikte bu özel güne hazırız, şahane kutular için seni bekliyoruz.

 

Bir Firma Çalışanına Ne Hediye Alır?
Kurumsal Bayram Hediyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter