Babalar Günü Hediyesi

Babalar Günü Hediyesi

Her yıl Haziran ayında Babalar Günü’nü kutluyoruz. O büyük gün yaklaştıkça hatta direkt olarak Haziran ayına adım atınca akıllarda tek soru yankılanıyor: Babalar Günü hediyesi ne alabilirim? Anne ve babaya hediye fikri bulmak için size profesyonel olarak hediye önerisi sunuyoruz. Boxlab Turkey hediye kutularını annenize, babanıza, baba olan çalışanlarınıza, iş arkadaşlarınıza, dedenize kısacası baba olan ya da baba gibi size yol gösteren herkese hediye edebilirsiniz. Peki, bu yıl babalar günü hediyesi olarak ne alacaksınız? Bu sene biraz farklı hediyeler tercih etmeye ne dersiniz? Mesela babaların çok hoşuna gidecek bir hediye kutusu?

Babalar günü hediye fikirleri için Boxlab Turkey kutularını incelemenizi öneriyoruz. Hediye kutusu hazırlama çiftler arasında başlayan ve önü alınamayan bir çılgınlıkla herkese hitap eden bir hediye seçeneği haline geldi. Anne ve babaları da bu çılgınlığa dâhil etmekte sakınca görmüyoruz. Çünkü Boxlab Turkey, üç binden fazla ürün çeşidiyle babanızın, babaların hoşuna gidecek hediye kutuları hazırlama şansı sunuyor. Özellikle kurumsal Babalar Günü hediye modelleri konusunda fazlasıyla iddialı ürünler bulunuyor. Hadi inceleyelim.

 

babalar günü hediyesi

 

Babalar Günü hediye kutusu seçenekleri

Mermer desenli hediye kutusu tasarımlarımızın içerisine neler neler sığdığını tahmin bile edemezsiniz. Kurumsal yaşamı, günlük rutini, özel hayatı düzenleyen ajandalar ve not defterleri; giyim stilini zenginleştiren kravat, çorap, fular belki gömlek ve tişört gibi temel giysiler tercih edebilirsiniz. Öte yandan keyif anlarını ya da çalışma anlarını canlandıran özel harman filtre kahve ve taze kavrulmuş Türk kahvesi; her an her yerde işe yarayan şık dolma kalem modelleri; kişiye özel kartlık ve deri cüzdanlar ile gönüllerde yer edinebilirsiniz. Babalar Günü hediyesi olarak tüm bu ürünleri, daha fazlasını şık tasarım bir kutuyla takdim edebilirsiniz.

Babalar Günü hediye fikirleri için tek bir ürüne odaklanmak yerine birkaç küçük ürün yani hediye seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Boxlab Turkey ekibinin hazırladığı yaratıcı kutular, tam bu mantıkta. Ofis kutuları, tebrik kutuları, seni seviyorum kutuları, iyi ki varsın kutuları ve benzeri hediye kutusu konseptlerimiz sizi bekliyor. Örneğin, babanız kahve düşkünüyse moka pot’lu, filtre kahveli hediye kutusu seçebilirsiniz. Okumayı, keşfetmeyi seven bir babaya sahipseniz ise edebiyatın önemli eserlerinin yer aldığı hediye kutularını içinde kahve, fincan, not defteri, kalem gibi farklı hediyeler ile birlikte satın alabilirsiniz. Babaya hediye fikri bulmak o kadar da zor değil artık, ne dersiniz? Babalar günü hediyesi tarafımızdan hazırlanıyor, size seçmek kalıyor.

kurumsal babalar günü hediyesi

Boxlab Turkey ile babanıza özel kutu hazırlayın

Babalar Günü hediyesi ciddi, eğlenceli, farklı, marjinal, resmi, romantik, şık, karizmatik konseptlerde hazırlanabilir. Peki, bu konseptlerde hediye nasıl hazırlayabilirsiniz? Cevap veriyoruz; Boxlab Turkey ekibiyle! Evet, size en uygun hediye kutusu hazırlama önerisi sunuyoruz. Hazır kutular hoşunuza gitmeyebilir ya da içerisine ekstra bir şeyler eklemek isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda sizi üzmekten imtina ediyor, size sınırsız seçenek sunuyoruz. Hazır kutulara bir şeyler dâhil edebilir ya da sıfırdan bizzat Babalar Günü hediyesi yapımı için start verebilirsiniz.  Bu seçeneği tüm hediye alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Boxlab Turkey, yaratıcı ekibiyle birlikte özel hediye paketleri hazırlarken diğer yandan sizlerin hayalini süsleyen hediye kutusu konseptlerini önemsiyor. Babanızın yüzünde güller açtıracak, muhtemelen uzun süreler kullanmasını sağlayacak şık hediye kutuları için bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Babanızın alacağı en güzel Babalar Günü hediyesi Boxlab Turkey’de sizi bekliyor olabilir. Bize güvenin, babanızı mutlu edin.

Kurumsal Bayram Hediyesi
Kurumsal Babalar Günü Hediyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter