Baskılı Bez Çantalar

Bez çanta modelleri rahat kullanımı ve yumuşak yapısıyla uzun yıllardır oldukça popüler bir çanta modelidir. Bez çantalar, tamamen geri dönüştürülebilen, doğayla uyumlu kumaşlardan tasarlanıyor. Plastik poşet kullanımının kısıtlanması sonucunda dikkat çeken ham bez çanta, alışverişten seyahate kadar her yerde kadın ve erkek kullanıcılara eşlik ediyor. Yumuşak ham bezden tasarlanan çantalar, geniş iç hacme sahip oluyor. Kitap, defter, tablet, cüzdan, alışveriş ürünleri bez çantalarda kolayca taşınabiliyor. Tasarımı basit olan bez çantaların ilgi görmesindeki bir diğer neden de baskılarıdır. Baskılı bez çantalar, müthiş bir ilgiye sahip. Çantanın dış yüzeyine istenilen her grafik, metin, görsel ya da desen basılabiliyor. Boxlab Turkey, kumaş çanta akımına geniş üretim tesisiyle destek veriyor, ham bez çanta siparişi alıyor. Bez çantalar her alanda kullanılabiliyor, her alanda geniş kitlelere ulaşabiliyor.

Baskılı Bez Çanta Modelleri

Baskılı bez çantalar, tasarım ve kullanım özelliklerine göre değişiyor. İşte Boxlab Turkey tesislerinde üretilen kumaş çanta modelleri ve özellikleri;

Bez kese çanta: Kese formundaki çantaların uç kısımları büzülüyor. Büzgülü bez çanta olarak da bilinen bu çantalar, değerli eşyalar için kılıf olabileceği gibi valiz içerisinde eşyaları organize ederken de kullanılabiliyor.

Alışveriş & plaj bez çanta: Alışverişte plastik poşet tercih etmeyenler tüm ürünleri bez çantalara yerleştiriyor. Seyahate, plaja gidenler ise deniz malzemelerin bez çantalara yerleştiriyor. Bez çantalar ıslandığında kısa sürede kuruma özelliğine sahiptir.

Bez sırt çantası: Bez çantalar o kadar popüler, rahat ve doğal ki sırt çantası modelleri de bulunuyor. Bez sırt çantası, minimal tasarımıyla öğrencilerin ve tatilcilerin en sevdiği modeller arasında yer alıyor.

Bez kalemlik: Öğrenciler, hobiyle uğraşanlar baskılı bez çantalar serisindeki bez kalemlik modellerini çok seviyor. Bez kalemlikler makyaj çantası olarak da işe yarıyor, geniş kullanım avantajı sunuyor.

Bez clutch çanta: El çantalarında bez trendi devam ediyor. El çantası ya da clutch ismine sahip mini çanta modellerinde, özel tasarımlar, kaliteli baskılar dikkat çekiyor.

Boxlab Turkey ile Özel Tasarım Baskılı Bez Çantalar

Kişiye özel ham bez çanta tasarımında kaliteli çözümler sunan Boxlab Turkey, şık çanta koleksiyonlarını sipariş üzerine üretiyor. Promosyon bez çanta isteyen ya da ürün koleksiyonuna bez çanta eklemek isteyen girişimciler, mağaza sahipleri, Boxlab Turkey’den uygun fiyat avantajlarıyla çanta sipariş edebiliyor. Boxlab Turkey, kendi üretim merkezinde yıl boyunca baskılı bez çanta siparişi alıyor.

  Kurumsal Hediye Kutularının Önemi

  Kurumsal hediye kutuları, adından da anlaşılacağı üzere daha çok iş alanındaki motivasyonu artırmaya yönelik sürprizleri içinde barındırır. Kurumsal hediye kutuları, pek çok kurum, kuruluş ya da şirket tarafından tercih edilir. Daha çok markanın bilinirliği ya da motivasyonu yükseltme amacıyla oluşturulur. Markalar günümüzde motivasyonu artıracak bu tip yaratıcı eğilimlere oldukça açıktır. Diğer yandan şirket bağlılığını artırma noktasında da kurumsal hediye kutuları önemli bir yerde durur. Ayrıca iş ortaklıklarını pekiştirmek ve yeni proje oluşumlarını desteklemek açısından da bu tip hediyelerin önemi yadsınamaz.

  Navigation
  Close

  Sepetim

  Close

  Wishlist

  Recently Viewed

  Close

  BOXLAB TURKEY

  Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

  Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

  Hesabın var mı?

  Close

  Categories

  Newsletter