Baskılı Kahve Fincanları

Baskılı Kahve Fincanları

Türk kahvesi başta olmak üzere pek çok kahve türüne ev sahipliği yapan kahve fincanları, üstüne logo ya da desen, metin, fotoğraf basılarak kişiselleştirilebiliyor. Baskılı kahve fincanları, kurumsallaştırılıyor, ticari işletmelerde ve ofislerde boy gösteriyor. Kafe, restoran, otel, iş yeri mutfaklarını süsleyen baskılı fincanlar, kurumsallaşmanın en önemli adımlarından bir diyebiliriz. İş yeriniz ya da işletmeniz için fincan takımı sipariş etmeniz gerektiğinde düz, baskısız fincanlar istediğiniz markalaşma etkisini göstermez. Baskılı fincan takımı ise ziyaretçilerin ve müşterilerin zihninde yer edinir, marka etkisi oluşturmaya başlar. Boxlab Turkey’de baskılı kahve fincanları istenilen sayıda, istenilen baskı özellikleriyle sipariş edilebiliyor. Fincanların şekli, ölçüsü ve genel tasarımı sipariş üzerine oluşturuluyor. Logonuz, marka isminiz, marka sloganınız ya da müşterilerinize seslenmek istediğiniz tüm mesajlar fincan üzerine yerleştirilebiliyor.

Baskılı Kahve Fincanları

Baskılı Kahve Fincanı Modelleri

Logo baskılı fincan, kurumsal yaşamın gerekliliklerinden sayıldığı için bin bir çeşit model bulunuyor. Küçük, orta, büyük ölçülerde tasarlanan fincan takımları, beyaz renkle başlıyor tüm renkleri dolaşıyor. Boxlab Turkey, şık fincan serisinde renk ve tasarım konusunda tamamen beklentilere, isteklere göre üretim yapıyor. Baskılı kahve fincanları sipariş etmeden önce kategorimizde yer alan tüm modelleri inceleyebilir, nasıl bir fincan istediğinize karar verebilirsiniz. Kahve fincanlarının üstünde yer alacak baskının içeriği titizlikle tarafımızdan belirleniyor. Logonun büyüklüğü, sloganın yerleşimi, marka renkleri, fincan sayısı gibi tüm detaylar tasarım ve üretim ekibimizin çalışmaları sonucunda belirleniyor, hazır hale getiriliyor. Boxlab Turkey, kahve fincanı yaptırma kararı veren küçük – büyük tüm işletmelere ve firmalara eşsiz seçenekler sunuyor, kaliteli fincan takımları üretiyor.

Size Özel Baskılı Kahve Fincanı Üretimi

Boxlab Turkey, en şık kahve fincanları koleksiyonuyla tüm Türkiye’den sipariş alıyor. Klasik, modern, küçük, büyük, beyaz, siyah, renkli porselen, cam olmak üzere baskılı kahve fincanları en uygun fiyat avantajlarıyla Boxlab Turkey’de. Logo baskılı cam – porselen – seramik kahve fincanlarını güvenle sipariş edebilirsiniz. Yaratıcı ekibimiz, siz sipariş verdiğinizde Boxlab Turkey’nin üretim tesisinde size özel fincan serisi hazırlıyor, güvenle teslimatı gerçekleştiriyor. Logo baskılı fincan siparişinizi hemen verebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Ajanda ve Tarihsiz Defterler
Mukavva Sert Kapak Mıknatıslı Premium Kutular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter