Baskılı Termos Mug

Baskılı Termos Mug

Kişisel yaşama hizmet eden kişisel yaşam eşyaları her geçen gün çoğalıyor. Su şişeleri gibi termos bardaklar, termos mug’lar, çelik mataralar da kişiye özeldir. Dışarıdan hazır içecek alma eğilimini değiştiren, kişilerin sıcak – soğuk ya da fit içeceklerini evde hazırlayıp çıkmasını sağlayan şık tasarım baskılı termos mug modelleri, her yere götürülebiliyor. Üstelik kahvesini çok sevdiği markadan içmeyi sevenlerin de işine yarıyor, kahve zincirinde kahvesini termosa doldurmak isteyenlere şık bir hizmet veriyor. Baskılı termos, hediyelik eşyalar arasında çok popüler bir ürün. Herkes hediye termos mug tercih ediyor, aldıkları ürünü baskıyla kişiselleştiriyor. Boxlab Turkey, hediyelik ve promosyon termos mug çeşitleri ile çok geniş bir kitleye hitap ediyor, kişisel ve kurumsal siparişler alıyor. Baskılı ürünler arasında şıklığıyla, kalitesiyle, işlevselliğiyle dikkat çeken termos mug’lar, isme – markaya özel tasarlanıyor.

Baskılı Termos Mug

Baskılı Termos Mug Modelleri

Logo baskılı termos çeşitleri renk, boy, tasarım ve malzemeye göre ayrışıyor. İçi çelik dışı şeffaf ve renkli termoslar, içi cam dışı çelik ve renkli termoslar en bilinen modellerden. Tüm termoslar, sıcak ve soğuk içeceği muhafaza etmede üstün bir performans gösteriyor, bu konuda kaliteden ödün vermiyor. Boxlab Turkey, baskılı termos modelleri ile kullanıcıların yaşamına işlevselliği ve şıklığı birlikte getiriyor. Kurumsal firmaların ise promosyon çalışmasını, motivasyon hediye kültürünü destekliyor. Termos, matara, su şişesi kullanımı yeni bir trend olmamasına karşın son yıllarda baskılı matara, bardak termos modellerinin çıkması çantada termos taşımayı yeniden gündeme getirdi. Firmalar toptan termos mug siparişleri ile bu akıma uyum sağlıyor, Boxlab Turkey ise gelişmiş üretim tesisinde toplu termos siparişlerini karşılıyor, markaya özel baskılı üretim gerçekleştiriyor.

Kaliteli ve Uygun Baskılı Termos Boxlab Turkey ‘de Üretiliyor

Baskılı termos mug modelleri çok zengin, çok renkli, çok şık ve çok işlevsel… Boxlab Turkey bu zenginliği uygun fiyatlarla taçlandırıyor. Logo baskılı termos çeşitlerini markanıza, çalışanlarınızın isimlerine ya da işletmenize özel sipariş edebilirsiniz. Boxlab Turkey, üretim tesisindeki gelişmiş çalışmalarla yıl boyunca sipariş üzerine üretim yapıyor, kaliteli ürünler hazırlıyor. Sipariş için hemen bizimle iletişime geçin, cazip fırsatlardan yararlanın.

Etiket ve Sticker Hizmetleri
Logolu Kalem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter