Bir Firma Çalışanına Ne Hediye Alır?

Bir Firma Çalışanına Ne Hediye Alır?

Şirket çalışanlarına hediye, kurumsal yaşamın sıklıkla karşılaştığı motivasyon adımlarından biri kabul ediliyor. Yöneticiler ve ekip liderleri, yoğun bir çalışma döneminde çalışanların verimliliğini artırmak üzere toplu hediye fikirleri geliştiriyor. Hediye almak insan ruhunda mutluluğa sebep olduğundan motivasyon da artıyor. Kurumsal hediyelerin çıkış noktası motivasyona dayanıyor. Sadece motivasyon için değil aynı zamanda çalışanların özel günlerini, terfilerini, başarılarını kutlamak için de hediyeler veriliyor. Bu hediyelerin içeriği için spesifik bir şey söylemek mümkün değil. Bazen bir buket çiçek bazen şık bir ajanda bazense kaliteli bir kalem. Peki, bir firma çalışanına ne hediye alır? Cevap her şey 🙂 Biraz daha kurumsal ve minimal düşünmeye başladığımızda karşımıza Boxlab Turkey hediye kutuları çıkıyor. Hediye kutusu hazırlama fikirleri eskiden sadece sevgililer, arkadaşlar arasında öne çıkıyordu. Şimdi ise hediye kutusu o kadar popüler ve mutluluk verici bir armağan haline geldi ki her alanda boy gösteriyor. Boxlab Turkey elbette bu mutluluğun en önemli halkalarından biri hatta doğrudan üretici, tasarlayıcı konumda yer alıyor. Peki, Boxlab Turkey’den bir firma çalışanına ne hediye alır? Hangi kutuları tercih edebilir?

 

Bir firma çalışanına ne hediye alır

Çalışana alınabilecek hediyeler

Kurumsal Hediye Kutusu Modelleri

Kurumsal hediye kutusu fikirleri konusunda yaratıcı bir ekip olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmalar, kurumsal yapılar çalışanlarına hediye alırken mutlaka ürün yelpazemize bakıyor, zarif hediyeler seçiyor. Rengârenk, içi sürpriz hediyelerle dolu, beklenmedik bir anda gelen hediye kutusu herkesi çok mutlu ediyor. Firma yöneticileri bu etkiyi sürdürmek için özel günleri atlamıyor, çalışanlarının keyifsiz olduğu dönemleri canlandırmak adına küçük hediye kutusu sürprizleri yapıyor. Kurumsal hediye kutusu bu anlamda doping etkisi yaratıyor, küçük heyecanlara sebep oluyor.

2020 – 2021 dönemi tüm dünyada uzaktan çalışma modelinin somut olarak hayata geçtiği bir dönem oldu. Covid-19 salgını ve evden çalışma modeli hala sürüyor. Yöneticiler, psikolojik olarak zorlanan, evden dışarı çıkamayan çalışanların moralini düzeltmek, iş akışını verimli şekilde sürdürmek amacıyla kurumsal hediye kutularına yöneliyor. Çalışanlar evde mesai yaparken bir anda kapıya gelen sürpriz hediye kutusu sizce de heyecan verici değil mi? Bir firma çalışanına ne hediye alır sorusunun yanıtı bu sene bolca sürpriz kutular oldu, oluyor. Boxlab Turkey ekibi olarak bu sürece yaratıcı hediyelerle destek veriyoruz.

Kurumsal hediyelerimiz arasında neler var? Çok şık tarihli – tarihsiz ajandalar, önce görüntüsüyle sonra kalitesiyle beğeni toplayan birbirinden şık moka pot modelleri, kişiye özel fincan ve kupalar, aromatik mumlar, iş dünyasında sıklıkla ihtiyaç duyulan renkli kalemler, mini not defterleri, french press, termos, kolonya, Türk kahvesi, filtre kahve çeşitleri, çikolata, kurabiye, mini atıştırmalıklar… Boxlab farklı kategorilerde üç binden fazla ürünle sizlere eşsiz hediye kutusu hazırlama şansı sunuyor. Hazır kutularımız dışında firmanıza özel tasarım kutular hazırlayabiliyoruz. Bizimle işbirliği yapan kurumsal yapılar arasında boy gösterebilirsiniz. Ekibimiz tüm yaratıcılığıyla çalışmaya hazır.

Bir firma çalışanına ne hediye alır

Çalışana alınabilecek en güzel hediyeler

Teşekkür & Tebrik Hediye Kutusu Modelleri

Bir firma çalışanına ne hediye alır? Mavi yaka hediyeleri nelerdir? Peki, beyaz yaka hediyeleri ne olabilir? Akıllarda bir sürü soru… Boxlab Turkey’in en sevilen kategorilerinden biri olan Teşekkür & Tebrik hediye kutusu, iş dünyasında çokça ilgi görüyor. Terfilerde, yeni iş anlaşmalarında, yeni iş hediye seçimlerinde, motivasyon çalışmalarında Teşekkür – tebrik hediyelerimiz istenilen sevinci yaşatıyor.

Boxlab Turkey, ajandadan kaleme, fincandan kitaba kadar çalışanları mutlu edecek birçok ürünü incelikle hazırlıyor, şık kutulara yerleştiriyor. Bu konuda görselliğe ve işlevselliğe eşit oranda önem veren yaratıcı bir ekiple çalışıyoruz. İş dünyasının inceliklerini bilen, çalışanların ihtiyaçlarını gözeten, onları mutlu edip heyecanlandıracak fikirleri araştıran ve tüm çalışmalarını şık kutulara dönüştüren Boxlab Turkey ekibi, kategorileriyle aradığınız hediye kutusu modelini bulmanızı sağlıyor.

Çalışanlarını Düşünen Firmalar Boxlab Turkey’i Tercih Ediyor

Bir Firma Çalışanına Ne Hediye Alır? Evet işte soru Neden bizimle çalışmalısınız? Neden çalışana hediye kutusu alırken Boxlab Turkey’i tercih etmelisiniz? Beyaz yakalılar, mavi yakalılar, firmalar neden bizimle çalışıyor? Sebebi açık: Kişiye, kuruma özel tasarım kutu hazırlıyoruz. Boxlab Turkey, ilk günden bu yana iş yaşamının dinamiklerini takip eden bir ekiple beraber yaratıcı çözümler üretiyor. Şirketlerin motivasyon çalışmalarında doping etkisi yaratacak kurumsal hediye kutusu fikirleri üreten ekibimiz, bu konuda memnuniyet dönüşleri alıyor. Sizler de bu memnuniyeti deneyimlemek, en uygun hediye kutusu tasarımlarından yararlanmak için Boxlab Turkey ile işbirliği yapabilirsiniz. Hızlı, güvenilir, şık, sürprizlerle dolu bir hediye yolculuğu için sizleri bekliyoruz.

 

 

Kurumsal Yaşamın Motivasyon Kaynağı Hediye Kutuları
Anneler Günü Hediyesi Fikirleri Bizden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter