Bristol Kapak Kutular

Bristol Kapak Kutular

Hediyelerin en şık ambalajlarından biri olan karton kutular, Bristol kapak formu ile estetik görünüme kavuşuyor. Bristol kapak kutu modelleri dikdörtgen, kare, daire formunda tasarlanıyor, farklı iç hacimleriyle seçenek sunuyor. Mağazalarda, pastanelerde, hediyelik eşya butiklerinde, mücevher mağazalarında ve daha birçok sektörde, alanda kapaklı karton kutular kullanılıyor. Kutular, tok görüntüsü ve dayanıklı yapısı ile hediyenin prestijini artırıyor, istenilen şıklığı karşılıyor. Kapaklı kutu çeşitleri için kutunun şekliyle birlikte baskısı da önem taşıyor. Kurumsal firmalar ve mağazalar marka renklerini taşıyan modern, minimal tasarımlar tercih ediyor. Alışveriş merkezleri, pastaneler ve daha renkli sektörler ise kutunun iç kısmında sadeliği, dış kısmında ise enerjik tasarımları tercih ediyor. Bristol kapak kutular, iş ve yaşam alanında dekoratif görüntüsüyle rahatlıkla kullanılıyor, depolama alanı olarak uzun yıllar dekorasyonun parçası haline geliyor.

Bristol Kapak Kutular

Şık ve Dekoratif Karton Kutu Modelleri

Kapaklı karton kutu çeşitleri eskiden belli bir tasarıma sahipken şimdilerde modern baskı teknolojisi ve dijital tasarımın gücüyle çok daha zengin görünüyor. Karton kutu üretim merkezleri, dijital ortamda hazırladıkları kutu tasarımını kaliteli malzemelerle hayata geçiriyor. Boxlab Turkey, geniş üretim bandına sahip tesisinde her boy Bristol kutular tasarlayıp üretiyor, Türkiye’nin her yerinden sipariş alıyor. Kutuların modelleri şekline, hacmine ve tasarımına göre değişiyor. Kare, dikdörtgen ve daire formundaki karton kutular, şık kaplama malzemelerle kaplanıyor, ham kutu bir anda dekoratif kutu modeline dönüşüyor. Yaratıcı ekibimiz, markaya özel kurumsal kimliği ve promosyon çalışmasını destekleyecek şık kutular tasarlıyor. Hediyelik karton kutu modellerinde her detay büyük önem taşıyor, minimal çizgiler, kutunun işlevselliği, iç tasarımı komplike bir şekilde ele alınıyor. Boxlab Turkey, hediyelik ve müşteriye ürün teslimlerinde kullanılacak olan tüm kutu çeşitlerinde kaliteli karton, zengin tasarım tercih ediyor, dekoratif yönü öne çıkan fonksiyonel kutular hazırlıyor.

Şık ve Uygun Fiyat Bristol Kapak Kutular

Kapaklı karton kutu toptan sipariş ürünü sayılıyor. Boxlab Turkey, yıl boyunca butik ve toplu sipariş sistemiyle çalışıyor, markaların kutu gereksinimi karşılıyor. Bristol kapak kutular en uygun fiyat avantajlarıyla hedef kitleyle buluşuyor. Boxlab Turkey’nin tasarım ve üretim ekibi, geniş hacimli üretim tesisinde sektörlere özel şık kutular tasarlıyor, bu konuda eşsiz hizmetler veriyor. Sizler de karton kapaklı kutu satın almak isterseniz hemen kategorimizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

Logolu Kalem
Baskılı Bez Çantalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter