Doğum Günü Hediyesi Kutunuz Hazır!

Doğum günleri hem hatırlanmak hem de küçük hediyeler almak adına keyifli bir gün. Ancak hediye alan taraf için işler her zaman öyle değil. Doğum günü hediyesi bulmak bazen dünyanın en zor uğraşlarından biri olabiliyor. Hele ki doğum günü olan kişi özel biriyse, en yakın arkadaşsa işler karışıyor.

Bu noktada doğum günü hediyesi kutu fikirleri ile sürpriz içinde sürpriz yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Doğum gününde bir kutu hediye almak herkesi mutlu eder. Tek bir hediye değil minik minik birçok hediye zamana yayılmış hediye almak gibi bir his bırakıyor. İşte bu yüzden doğum günü hediye kutusu hazırlama ya da hazır kutulardan seçmek müthiş kolaylık sunuyor.

Doğum günü hediyesi kadın ve erkek olmak üzere iki kategoride ele alınmalı. Kadınlara hediye almak biraz daha kolay ve eğlenceliyken erkeklere doğum günü hediyesi almak kesinlikle zor, kabul ediyoruz. Ama işte içinde bulunduğumuz dönem doğum günü hediye kutusu hazırlama trendini yaşıyor.

Hem de ne yaşamak! Sürpriz doğum günü kutusu Boxlab Turkey ekibinin de sevdiği ve ürün kategorisinin bulunduğu bir trend. Doğum günü hediyesi erkek için olsa bile kutu yelpazemizde seveceğiniz çok güzel kutular var. O zaman hediye doğum günü kutusu içeriklerini biraz detaylı inceleyelim. Zira aldığımız geri dönüşler mutluluk ve heyecan verici! İşte size 5 kutu 5 öneri;

 

Moka Pot’lu zarif doğum günü kutusu

Bambu kupa, moka pot serisi pembe temalı bir doğum günü kutusu.

Pembe temasının hakim olduğu kutuda; bir adet pembe moka pot, bir bambu cam kupa, bir mini notebook, bir paket taze kavrulmuş özel filtre kahve, bir şişe Rebul kolonya ve bir tebrik kartı bulunuyor.

Doğum günü hediyesi fikirleri kapsamında en çok tercih edilen kutulardan biri olan pembe kutuya her yaş grubundan kadın bayılıyor.

Sadece moka pot bile çok övgü alıyor. Kahve, demlik, kupa, defter ve mutluluk cümleleri içeren bir kart. Kulağa hiç fena gelmiyor?

Bambu Kupa Moka Pot Seri kutusunu buradan inceleyebilirsiniz.

Ay Işığı kutusu ile okuma keyfi

Ay Işığı kutusu okumayı seven herkes için keyifli ve haz dolu bir doğum günü kutusu olabilir. Doğum günü erkek – kadın fark etmeksizin okumayı seven herkes, kitap içeren bir kutudan hoşlanır.

Hele de bu kitap üstat Stefan Zweig gibi okuması son derece keyifli, öğretici bir kelime sihirbazıysa…

Doğum günü hediyesi kutu hazırlama fikirleri genellikle bir kitap çevresinde oluşturulur.

Ay Işığı kutusu bu anlamda beklentileri karşılıyor. Kutuda; Stefan Zweig – Ay Işığı Sokağı, bir paket özel Türk kahvesi, bir notebook, bir adet fincan ve tebrik kartı yer alıyor.

Keyifle oluşturduğumuz kutu sadece doğum günlerinde değil başka özel günlerde de çok tercih ediliyor.

Plus Seri Aş Işığı  kutusunu buradan inceleyebilirsiniz.

Avokado’lu özel seri iyi ki doğdun kutusu

Sağlıklı ve leziz yaşamı temsil eden avokadonun artık bir sembol olduğunu kabul etmeliyiz. İyi ki doğdun kutusu fikirleri için tatlı bir tema oluşturan avokado, BoxLab Turkey kullanıcıları tarafından çok seviliyor.

Avokadolu özel doğum günü kutusunda; avokadolu defter, içi renkli özel baskılı porselen kupa, Rebul kolonya, taze kavrulmuş filtre kahve, dörtlü kalem seti, renkli ataç ve tebrik kartı bulunuyor.

Doğum günü kutusu hazırlama zahmetinden kurtaran bu sevimli kutu, sevdiğiniz insanı mutlu etmeye yetecek kalıcı hediyelerle dolu.

Avokado Özel Seri hediye kutusunu buradan inceleyebilirsiniz.

Ofis Kutusu görünümlü doğum günü kutusu

2021 ofis kutusu adıyla oluşturduğumuz kutudaki objeler, doğum günü hediyesi kutu fikirleri olarak tercih ediliyor.

Kutudaki ürünler hem yeni iş için hem yaş günü için keyifle hediye edilecek şıklıkta ürünlerden oluşuyor. Kutuda; ajanda, cam kaşıklı özel French Press, keramika kupa, özel harman filtre kahve ve tebrik kartı var.

Doğum günü hediyesi erkek için alınacaksa eğer bu kutu tam size göre olabilir. Siyahın hâkim olduğu kutu çok şık ve çok işlevsel.

2021 Ofis Kutusunu buradan inceleyebilirsiniz.

Marquez kahve kutusu ile iyi ki doğdun

Mermer desenli özel kutu tasarımıyla taçlandırılan Marquez kahve kutusu; kahve, kitap ve keyif temasından hoşlanan herkese hitap ediyor. Kutuda; özel filtre kahve, French Press, kokulu kırmızı renk şık mum, Boxlab özel defter ve Gabriel Garcia Marquez – Kırmızı Pazartesi kitabı yer alıyor.

Öncelikle Marquez’in Kırmızı Pazartesi kitabıyla henüz tanışmadıysanız bu kutu şahane bir bahane olabilir. Zira heyecanı yüksek, verdiği alt mesajı harika olan Kırmızı Pazartesi mutlaka okunması gereken kitaplardan biri.

Marquez Kahve Kutusunu buradan inceleyebilirsiniz.

Doğum günü kutusu hazırlama keyfini size yaşatacağımız bu kutuyu sevdiğiniz özel insanlara keyifle hediye edebilirsiniz.

 

 

Hediye kutusu kampanyalarından haberdar olmak için Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Fikirleri: Romantik ve işlevsel Hediye Kutuları
Mutluluk Küçük Bir Hediye Kutusunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter