Etiket & Sticker Hizmetleri

Yapışkanlı etiket baskı çeşitleri günümüzde butikler, küçük işletmeler, kurumsal firmalar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Etiket yani sticker ya da yaygın adıyla yapışkanlı çıkartmalar hem ticari alanlarda markayı temsil etmek hem de çeşitli alanlarda eğlence, kişisel zevkleri göstermek için kullanılıyor. Şık, zarif, esprili, sempatik, ilgi çekici her etiket ve sticker baskısı, marka bilinirliğini artırıyor. Boxlab Turkey cam kavanoz, plastik, karton, şişe gibi çeşitli malzemelerin üzerine yapıştırılmak üzere birbirinden şık logo etiket baskı hizmeti veriyor. Butik işletmelerde reçel ve turşu kavanozu etiketi, mum etiketi, sabun etiketi, süs eşya etiketi gibi birçok ürün için özel tasarım sticker baskısı tercih ediliyor. Dekoratif sticker çeşitleri, logo sticker baskı beklentisini en şık halde karşılıyor. Boxlab Turkey, küçük – büyük tüm işletmelere, butiklere, mağazalara, kurumsal firmalara dikkat çekici etiket ve sticker baskı hizmetleri veriyor.

Etiket ve Sticker Çeşitleri

Yapışkan etiket baskı çeşitleri kuşe, opak, şeffaf gibi çeşitlere ayrılıyor. En çok tercih edilen sticker baskı türü transparan modeldir. Özellikle cam kavanozlarda çok şık görünen şeffaf sticker & etiket modelleri, iyi bir tasarımla hazırlandığında şık bir imaj kazandırıyor.

Kuşe etiket & sticker çeşitleri; kavrama hakimiyeti daha zayıftır. Selefon ile direnci yükseltilir, performansı artırılır. Opak sticker & etiket çeşitleri; suya dayanıklı baskıya sahiptir, maliyet olarak biraz daha fazladır ancak kaliteli ve şık sonuçlar verir. Şeffaf etiket & sticker çeşitleri ise suya dayanıklıdır, çok sık kullanılır.

Boxlab Turkey, etiket & sticker baskı hizmetlerinde tüm çeşitler sıralanıyor, sipariş üzerine markaya özel hazırlanıyor. Logolu etiket baskı maliyetleri oldukça ekonomik seviyelerle kullanıcılara hitap ediyor.

Boxlab Turkey ile En Uygun Etiket ve Sticker Fiyatları

Boxlab Turkey, etiket ve sticker baskı hizmetleri alanında sınırsız seçeneklerle seri üretim yapıyor. Küçük işletmeniz, online mağazanız, markanız, firmanız için her boyda ve her renkte kaliteli sticker baskı yaptırabilirsiniz. Boxlab Turkey, en uygun sticker baskı fiyatları ile yıl boyunca etiket gereksiniminizi karşılıyor. Tek yapmanız gereken online sipariş oluşturmak ya da bizimle iletişime geçmek.

  Kurumsal Hediye Kutularının Önemi

  Kurumsal hediye kutuları, adından da anlaşılacağı üzere daha çok iş alanındaki motivasyonu artırmaya yönelik sürprizleri içinde barındırır. Kurumsal hediye kutuları, pek çok kurum, kuruluş ya da şirket tarafından tercih edilir. Daha çok markanın bilinirliği ya da motivasyonu yükseltme amacıyla oluşturulur. Markalar günümüzde motivasyonu artıracak bu tip yaratıcı eğilimlere oldukça açıktır. Diğer yandan şirket bağlılığını artırma noktasında da kurumsal hediye kutuları önemli bir yerde durur. Ayrıca iş ortaklıklarını pekiştirmek ve yeni proje oluşumlarını desteklemek açısından da bu tip hediyelerin önemi yadsınamaz.

  Navigation
  Close

  Sepetim

  Close

  Wishlist

  Recently Viewed

  Close

  BOXLAB TURKEY

  Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

  Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

  Hesabın var mı?

  Close

  Categories

  Newsletter