Gemiş

Geçmiş Olsun Hediye Kutusu

Şu hayattaki en önemli şeyin sağlık olduğu konusunda herkesin hemfikir olduğunu söylemek mümkün. Eskiler bu konuda der ki, insanın neresi acıyorsa canı orada atar. İnsanın bedenen ya da zihnen kendini hasta hissetmesi, belli bir hastalığa sahip olması gerçek bir yorgunluk halidir. Peki, hasta olan birini ne mutlu eder? Elbette içten gelen bir geçmiş olsun dileği. Boxlab Turkey hemen geçmiş olsun hediye kutusu ile bu dileği zenginleştiriyor, gerçek bir mutluluğa dönüştürüyor.

Geçmiş olsun kutusu, içeriğinde her şeyin yer aldığı farklı konseptlerde kutular olabilir. Kahve, yeşil çay, bir çift fincan, zarif bir kupa, bir buket çiçek, mevsim meyveleri, edebiyatın önemli bir eseri, aromatik bir mum, renkli kalemler, şık ajandalar, eğlenceli defterler…

Boxlab Turkey’de aslında ürünler çok geniş; üç binden fazla ürün kutularda yer almak için hazır bekliyor.

Geçmiş olsun hediyesi için dilediğiniz konsepti ekibimizle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

Özellikle pandemi döneminde kurumsal hediye kutusu planlayanlar için şahane fırsatlar sunuyoruz. Birçok şirket, çalışanlarının psikolojik yükünü azaltmak, virüse yakalanan çalışanlarına destek olduğunu göstermek amacıyla Boxlab Turkey hediye kutularını tercih ediyor.

Geçmiş olsun paketi karşınızdaki kişiye gösterdiğiniz özeni göstermede etkili bir yol.

Hasta olan kişilerin biraz yüzünün gülmesine ihtiyaç duyulur. Boxlab Turkey, tüm hediye kutusu fikirleriyle yüzleri güldürmeyi amaçlıyor, kişilere kendini özel hissettirmeyi amaçlıyor. Şimdiye kadar bunu başaran ekibimiz, yaratıcı hediye kutusu hazırlıklarıyla bundan sonrası için de umut verici adımlar atıyor.

Sağlığın İlacı Moral ve Mutluluk

Hasta olan kişiler için hep en büyük şifa mutluluk, moral derler. Özellikle ağır hastalığa sahip olan, kronik tedavi gören, uzun bir süreçten, acılı dönemden geçen ve psikolojik olarak da kendini yorgun hisseden kişilerin sıkı bir motivasyona, mutluluğa ihtiyacı olduğu aşikâr bir gerçek.

Geçmiş olsun hediye kutusu bu mutluluğu sunuyor mu? Cevabımız koca bir evet!

Kendini hastalığa kaptırmış, tedavilerden biraz bunalmış ya da ufacık bir hastalıkta bile kendini kötü hisseden kişileri ayağa kaldırmak küçük bir hediye kutusu ile mümkün. Boxlab Turkey, hasta olan tüm yakınlarınızı mutlu etmek, ihtiyaç duydukları gücü sunmak için sevgi dolu hediye kutuları hazırlıyor.

Geçmiş olsun çiçeği klasiğinden kurtulmak ve daha özgün, daha zarif ve modern bir hediye vermek isteyenleri yalnız bırakmıyoruz.

Geçmiş olsun hediye kutusu fikirleri arayanların adresi Boxlab Turkey, sıradanlığı ortadan kaldırıyor ve edebiyat, sanat, içecek kültürü, dekorasyon, kişisel gelişim gibi çeşitli kategorilerden ürünler barındıran benzersiz kutular tasarlıyor.

 

geçmiş olsun hediyesi

Boxlab Turkey’de Geçmiş Olsun Kutularında Neler Var?

Boxlab Turkey, her duruma uygun hediye kutusu konseptleri ile işinizi kolaylaştırıyor, hediye fikirleri bulmanıza yardımcı oluyor.

Kategorilerimize baktığınızda “Geçmiş olsun” kategorimizde yer alan kutuları görebilirsiniz. Her biri “geçmiş olsun, bir an önce iyi olmanı diliyorum” mesajı veren hediye kutularımız, içtenliğinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyor.

İyi ki varsın çiçek buketi

Zarif bir çiçek buketinin süslediği iyi ki varsın hediye kutusu, mermer desenli şık bir kutu içerisinde Marsel Nar Mini Lokum, mini notebook, bubble dekoratif mum, water bardak, Makaron keçeli kalem ve tebrik kartı içeriyor. Geçmiş olsun hediyesi klasiği çiçek buketini minik zarif hediyelerle süsledik, beğeninize sunduk. İncelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Flamingo temalı çiçek kutusu

Pembe bir kutuyla hazırladığımız Flamingo temalı çiçek kutusu; bir buket Premium kuru çiçek, mini flamingo notebook, şık bir kalem, Marsel Nar Mini Lokum, lila renkli başucu sürahisi, bir adet dekoratif mum ve tebrik kartı içeriyor.

Değer verdiğiniz kişileri mutlu etmek için geçmiş olsun paketi hazırlamak istiyorsanız, Boxlab Turkey ekibinin yaratıcı fikirlerine ve zarafetine güvenebilirsiniz. Boxlab Turkey, en uygun geçmiş olsun hediye kutusu tasarımlarıyla sahiplerini bekliyor. İncelemek ya da satın almak için 7/24 Boxlab Turkey’i ziyaret edebilirsiniz.

Boxlab Turkey’in Google Benim işletmem hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter