Hediye Kutularıyla Ofise Dönüş

Hediye Kutularıyla Ofise Dönüş

Bir şirket çalışana ne hediye almalı? Hediye Kutularıyla Ofise Dönüş; Verimliliğini kaybeden, performans düşüşü yaşayan çalışana motivasyon hediyesi ne olabilir? Evlilik, çocuk sahibi olma, yurt dışından dönme gibi çeşitli sebeplerle yine yeniden ofise dönen çalışana nasıl bir hediye alınmalı? Bu ve benzeri birçok sorunun cevabı Boxlab Türkiye’de! Ofise dönüş hediye kutuları, kurumsal yaşamın en sevilen hediye konseptleri arasında ‘ben buradayım!’ diyor. Ofise dönmeye hazırlanan, ofisinizde çalışmaya yeni başlayacak olan çalışanınıza ya da sevdiğiniz kişilere çalışana hoş geldin hediyesi mantığıyla hazırlanan hediye kutusu fikirlerinden herhangi birini armağan edebilirsiniz. Birbirinden zarif konsept hediye kutuları, küçükten büyüğe herkesi mutlu edebiliyor. Kurumsal yaşama mutluluk ve motivasyon kazandıran hediyeler, yaratıcı içeriğiyle olumlu sonuçlar veriyor. Hediyelerin kurumsal yaşamdaki rolünü hala fark edemeyenler için biraz inceleme yapalım, hediye fikirleri verelim.

 

Hediye Kutularıyla Ofise Dönüş

Çalışana hediye vermek neden bu kadar önemli?

İş yaşamı, ticaret hayatı stresin en yoğun yaşandığı alanlar. Bir çalışanın motivasyonunu kaybetmesi için plazalarda, kurumsal yaşamda beyaz yakalı sıfatıyla boy göstermesine gerek yok. Küçük işletme çalışanından plaza insanlarına kadar tüm çalışanlar dönemsel olarak motivasyon kaybedebiliyor. Motivasyon kaybını yönetmek, yüksek enerjiyle yaşamaya ve çalışmaya dönmek sadece kişinin değil yöneticilerin de inisiyatifinde olan bir durum. Ofise dönüş hediye kutuları ya da kurumsal hediye çeki gibi spesifik çalışan hediyeleri, enerji düşüklüğünü, moral bozukluğunu toparlamaya yardımcı olan zarif adımlardır.

Moral bozukluğuyla, sağlık mücadeleleriyle, işe adaptasyonla, iş stresiyle ve aslında daha binlerce sebeple çalışırken keyifsiz bir moda girmek mümkün. Kısa ya da uzun vadeli motivasyon kaybının, çaresizlik hissinin bazen bir gülümseme ile bazense içten gelen hediye kutusu ile dağılabileceğinin farkında olan herkes, kurumsal hediye alternatifleri ile mutluluk dağıtıyor. Çalışan motivasyon kutusu kimi zaman kurumsal hediyeler ile kimi zaman ise kişisel keyif ya da hobi malzemeleri ile öne çıkıyor. Bir noktada hediye içeriğinin önemi kalmıyor, çalışanlar kendini özel hissettiğinde motivasyonu artıyor.

Ofise dönüş hediye kutuları da tıpkı performansı etkileyen kurumsal hediye fikirleri gibi önemli. Ofise yeni katılan çalışanlara, uzun zaman sonra ofise yeniden dönen çalışanlara hediye ile hoş geldin demek şık ve saygın bir hareket. Kurumsal hediye fikrinin genel çerçevede uygulanışı ise iş yaşamını güzel kılan detaylardan biri diyebiliriz. Çalışanların önemsendiğini bilmesi, iş yerine bağlılığı artırıyor. Aynı şekilde Home Office motivasyon kutusu fikirleri de uzaktan çalışanların şirket bağlılığını destekliyor.

 

Hediye Kutularıyla Ofise Dönüş

Boxlab Türkiye Kurumsal Hediyeleri

Boxlab Türkiye, farklı kategorilerde konsept hediye kutuları sunarken diğer yandan sınırsız fikirler sunuyor. Kurumsal hediye kutuları arasında size hitap etmeyen konseptler söz konusuysa size ya da firmanıza özel imza niteliğinde yaratıcı hediye kutusu fikirleri hazırlayabiliyoruz. Üç binden fazla ürün seçeneğinin en güzel hediyelere dönüşmek için sizi beklediğini unutmayın. Siz isteyin, biz yapalım! Bir tıkla ya da bir telefonla bize ulaşabilir, özel hediye kutusu siparişinizi verebilirsiniz. Mevcut kutulardan beğendiklerinizi ise güvenle sipariş edebilir, hızla teslim alabilirsiniz. Boxlab Türkiye yaratıcı ekibinin en yenilikçi fikirleri sizlerle buluşmak için bekliyor. Çalışanlarınıza ve sevdiklerinize bi’ kutu mutluluk sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

Home Office Motivasyon Kutusu
Kurumsal Hediye Alternatifleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter