hediye kutusu fikirleri

Mutluluk Küçük Bir Hediye Kutusunda

Hediye kutularından herkes hoşlanır. Renkli, şık bir kutu içinden çıkan ne olursa olsun daha açmadan bile insanı heyecanlandırır, mutlu eder. Ruhu bu denli çabuk harekete geçiren hediye kutusu fikirleri, Boxlab Turkey ekibiyle şaha kalkıyor.

Bir kutu düşünün, içinden ufak tefek ama hepsi işlevsel, kalıcı zarif hediyeler çıkıyor. Böyle bir hediye kutusu almak istemez miydiniz? Boxlab Turkey ekibi, konsept hediye kutusu çalışmalarıyla genele ve özel günlere hatta sebepsizce gelen mutlu etme isteğine bile hitap etmeyi başarıyor.

Hediye kutusu hazırlama fikriyle sevdiğiniz herkese kendisini özel hissettirebilirsiniz; anneniz, kardeşiniz, arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz ya da iş arkadaşınız sizden gelen konsept hediye kutusu ile şüphesiz mutlu olacaktır.

Mutluluğu bir kutuya sığdıran ekibimizin farklı konseptteki kutularını inceleyelim.

Hediye Kutusu Fikirleri

İyi ki doğdun kutusu

Doğum gününe özel hediye kutuları kadın – erkek ya da yaş fark etmeksizin herkesin yeni yaşını kutlamayı başarıyor. Doğum günü hediye kutusu fikirlerini incelikle bir araya getiren yaratıcı ekip, herkesin hoşuna gideceği minik, zevkli parçaları şık kutularla sizlere sunuyor. Doğum günü kutlamak için uzun uzadıya ne hediye alsam derdini ortadan kaldıran yaş günü kutuları, sürekli yenilenen içeriğiyle mutluluk saçıyor.

hediye kutusu fikirleri

Sebepsizce içten kutusu

Sebepsizce, içten gelen hediye kutusu fikirleri sizin de hoşunuza gidecek.  Bir insanı sırf o gün içinizden geldiği için mutlu edebilir, ona anlamlı hediyeler verebilirsiniz. Ansızın bastıran yaz yağmuru gibi neşelendiren sebepsiz hediyeler, Boxlab Turkey ekibinin zarafetiyle daha da anlamlı hale geliyor.

Mutluluklar kutusu

Evlilik, hamilelik, doğum, yeni iş, yeni ev ya da yeni bir hayat için mutluluklar kutusu hazırlamak istemeniz çok normal. Boxlab hediye kutusu özel günleri unutmuyor ve bir kutu dolusu “mutluluklar!” mesajı veriyor. Mutluluk kutularının içinde birbirinden şık ürünler, leziz kahveler ve sevimli hediyeler yer alıyor.

Seni seviyorum kutusu

Bazen seni seviyorum demezsin de bir kutu dolusu hediye yollarsın. Bir kitap, bir çift fincan, renkli kalemler, belki bir ajanda ya da dünyanın en leziz kahvelerinden bir paket kutudan seni seviyorum notuyla birlikte sevdiğinizin adresinde olur. Olamaz mı? Hediye kutusu fikirleri konusunda ince düşünen Boxlab ekibi, seni seviyorum mesajınızı minik hediyeleriyle somutlaştırıyor.

 

Geçmiş olsun kutusu

Hasta olan, hastalıkla mücadele eden ya da hastalığı geride bırakan tüm mücadeleci ruhlara moral vermek için bir kutu mutluluk hediye etmeye ne dersiniz? Hediye kutusu hazırlama konusunda biraz titiz çalışan Boxlab Turkey, geçmiş olsun hediyesi olarak satın alabileceğiniz şık kutularla tüm hastalara moral veriyor.

hediye kutusu fikirleri

Teşekkürler & tebrikler kutusu

Hayatın her evresinde teşekkür ve tebrik edilesi birçok insan karşımıza çıkar. Bu kişiler iş arkadaşımız, sevgilimiz olabileceği gibi aileden birileri de olabilir. Teşekkürler ve tebrikler temalı hediye kutusu fikirleri bu insanları mutlu etmede birebir sonuç veriyor. Boxlab Turkey’in hediye kutularıyla gönül dahi alabilir, dargınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz.

Yeni işinde başarılar kutusu

Yeni işe giren, atanan, tayini çıkan, iş kuran tüm sevdiklerinize Boxlab Turkey’in şahane ofis kutularından hediye edebilirsiniz. Ofis kutularında fincan, kahve, ajanda, not defteri, kalem, kitap gibi herkesin işine yarayacak şık ve özel tasarım ürünler bulunuyor. İşe başlayan yakınınıza birkaç gün içinde solacak bir çiçek yerine her zaman kullanabileceği ürünlerin yer aldığı kalıcı bir hediye kutusu göndermek daha ideal olabilir. Ne dersiniz?

Yılbaşı özel kutusu

Sene biterken zihinlerimiz tamamladığımız yılın nasıl akıp geçtiğini sorgularken diğer yandan yeni yıl heyecanını yaşar. Yılbaşı özel hediye kutusu işte bu heyecanı katlayan unsurlardan yalnızca biri. Boxlab Turkey, yılbaşı ruhunu yaşatan şık kutularıyla yeni seneyi coşkuyla karşılamanıza yardımcı oluyor.

 

Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri
Sevgiliye Hediye Kutusu Boxlab Turkey’de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter