Home Office Motivasyon Kutusu

Home Office Motivasyon Kutusu

Bir kutu mutluluk, en çok kurumsal yaşam çalışanlarının hakkı. Gün boyu iş stresini sırtlanan ve yoğun bir tempoda çalışanlar, şirketlerinden gelen küçük hediyelerle motive oluyor. Motivasyon kutusu, şüphesiz amacına ulaşıyor; çalışanlara kendini önemli hissettirmeyi başarıyor. Güne zihnen ve bedenen enerjik başlamak için bazen bir hediye kutusu yeterlidir. Pandemi sebebiyle tüm dünyada şirketler evden çalışma modeline geçiş yaptı.

Home Office çalışma şekli, kısa sürede benimsendi, ancak performans kayıplarını, motivasyon eksikliğini, odaklanma problemini beraberinde getirdi. Home Office çalışanlarının yaşadığı problemlerin sorumluluğunu üstlenen şirketler, kurumsal hediye paketleri ile çalışanlarını motive etmeye özen gösteriyor. Bir şirket çalışana ne hediye almalı sorusundan yola çıkarak hazırladığımız motivasyon kutu çeşitleri, zenginliğiyle herkesin bi kutu mutluluk ile tanışmasını sağlıyor.

Home Office Motivasyon Kutusu

 

Home Office Motivasyon Kutusunda Neler Var?

Kurumsal hediyede ne olmalı ya da nelerden oluşmalı? Bu konu tamamen özgür olacağınız bir alan. Üç binden fazla ürün seçeneğine sahip olan Boxlab Türkiye, yaratıcı çözümlerde eşsiz bir çalışma sergiliyor. Çalışan mutluluğunu iyi gözlemleyen ekibimiz, iş yaşamını kolaylaştıran ve günün güzel geçmesini sağlayacak ürün seçkisi hazırlıyor. Peki, hiç düşündünüz mü, home Office motivasyon kutusu hangi ürünlerden, hediyelerden oluşabilir? İşte motivasyon kutusuna konulabilecek ürünler;

  • Kurumsal ajandalar hediye kutusu hazırlıklarının olmazsa olmazıdır. Ajanda, iş yaşamında teknolojiye rağmen hala aktif kullanılıyor.
  • Kurumsal hediye çeki. Evet, konsept hediye kutusu yerine hediye çeki vermek ya da hediyeler arasına çeki yerleştirmek mümkün.
  • Motivasyon notları; İK uzmanları ve yöneticiler, çalışanların çalışma enerjisini kaybetmemesi için üzerinde kişiyi harekete geçirecek, mutlu edecek sözlerin yazıldığı notlar hazırlatıyor.
  • Motivasyon hediye kutusunun bir diğer önemli ürünü kahve ve çay demlikleridir. Kutu içerisine mokapot, french press, bitki çayı demliği; kahve kupası, fincan; filtre kahve, dünya kahveleri, Türk kahvesi konulabiliyor.
  • Kalemler ve benzeri kırtasiye ürünler kurumsal yaşamın eli ayağı sayılıyor. Motivasyon kutusunda rengarenk kalemler, etiketler, post-it’ler yer alıyor.
  • Hediye kutusu hazırlama sürecini keyiflendiren ve home Office motivasyon kutusu fikirlerini heyecanlandıran şey şık bir kumbara.
  • Çalışanların hayali çoğu zaman tatildir. Kurumsal hediye önerileri arayan yöneticiler, çalışanlarına günübirlik, birkaç günlük ya da yıllık tatilde kullanabilecekleri tatil çekleri, tatil planları, tatil haritaları hediye edebiliyor.
  • Motivasyon bazen leziz yiyeceklerle de sağlanabiliyor. Çikolata, kurabiye, kek ya da sağlıklı bitki çayları home Office çalışanlarının bi’ kutu mutluluk ile taçlandırılmasına katkıda bulunuyor.
  • Anahtarlık, cüzdan, laptop aksesuarları, teknolojik ürünler kurumsal hediye kutusu hazırlıklarında sıklıkla tercih ediliyor.

Bir firma çalışanına ne hediye alır?” makalemizde de incelediğimiz üzere, Boxlab Türkiye ile şirketlere özel kurumsal hediye kutusu hazırlayabilir, erkek ve kadın çalışanlara özel konsept kutular geliştirebilir, özel günlerde çalışanların gününü anlamlandıracak şık çözümler üretebilirsiniz. Boxlab Türkiye, en uygun hediye kutusu seçenekleri ile gerçekten hem göze hem işleve hem de bütçeye hitap ediyor, kurumsal yaşamı renklendiriyor.

 

Hediye Hazırlama: Heyecanlı Süreç
Hediye Kutularıyla Ofise Dönüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter