Karton Bardak Üretimi

Açık alanda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, eğitim kurumlarına, kamusal alanda, açık hava etkinliklerinde, kafelerde kısacası hayatın her alanında tek kullanımlık karton bardak kullanılıyor. Karton bardak üretimi, yıl boyunca yüksek kapasitede gerçekleştiriliyor. Karton bardaklar, tek kullanımlık, kişiye özel bardak olmasının yanı sıra üzerine baskı yapılabilmesi sebebiyle reklam – promosyon ürünü de sayılıyor. Karton bardaklar, plastik materyale göre çok daha çevreci, fonksiyonel bardak türüdür. Firmalar, markalar, kafe ve restoranlar, kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında logolu karton bardak çeşitleri tercih ediyor. Bardak üstündeki logo, her yerde organik reklam yapmanın yolunu açıyor. Özellikle kahve zincirleri, kafeler, sağlık ve eğitim kuruluşları logolu bardak çeşitleri sayesinde müşterisiyle bağ kuruyor, marka bilinirliği sağlıyor, doğal reklam yapabiliyor.

Karton Bardak Özellikleri ve Avantajları

Şık karton bardak çeşitleri günümüzde her yerde aktif kullanılıyor, kişisel hijyen beklentisini karşılıyor. Baskılı karton bardak çeşitlerinin özellikleri ve sunduğu özellikler şöyledir;

 • Bardakların hammaddesi kâğıt olduğundan geri dönüşümü kolaydır. Doğaya zarar vermez, doğada çözünebilir, atık dönüşümüne dahil edilebilir.
 • Cam bardaklar kadar hijyeniktir.
 • Sıcak içeceklerde dayanıklı ve fonksiyoneldir.
 • Taşıması, muhafaza edilmesi kolaydır. Ulaşması pratiktir.
 • Kullan at özelliğine sahiptir, bardak temizleme sıkıntısı yaşatmaz.
 • Her türlü logo ve çeşitli baskıya uygundur. Markaya özel karton bardak üretimine izin verir.
 • Karton bardak fiyatları her zaman ulaşılabilir seviyededir.

Ekonomik ve işlevsel özelliklere sahip olan karton bardak modelleri, mekanların ve kurumsal alanların prestijini, marka kimliğini destekliyor. Logolu karton bardaklar farklı renk, boy ve baskı çeşitleriyle Boxlab Turkey’in üretim tesislerinde markalara özel hazırlanıyor.

Şık ve Kaliteli Karton Bardaklar En Uygun Fiyatlarla

Soğuk ve sıcak içeceklerde içimi kolaylaştıran, bardak ihtiyacını karşılayan, hijyenik ve şık tasarımlı karton bardak çeşitleri için Boxlab Turkey üretim yapıyor. Turkey’in her yerinden toptan karton bardak siparişi alan firmamız, hızlı ve modern çözümleriyle şık bardaklar hazırlıyor. Boxlab Turkey, en uygun fiyat politikası ile kalitenin hissedildiği çözümler sunuyor, doğaya saygılı, geri dönüştürülebilen tasarımları hayata geçiriyor. Firmanız, işletmeniz, kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz karton bardak modellerini Boxlab Turkey’den sipariş edebilirsiniz.

  Kurumsal Hediye Kutularının Önemi

  Kurumsal hediye kutuları, adından da anlaşılacağı üzere daha çok iş alanındaki motivasyonu artırmaya yönelik sürprizleri içinde barındırır. Kurumsal hediye kutuları, pek çok kurum, kuruluş ya da şirket tarafından tercih edilir. Daha çok markanın bilinirliği ya da motivasyonu yükseltme amacıyla oluşturulur. Markalar günümüzde motivasyonu artıracak bu tip yaratıcı eğilimlere oldukça açıktır. Diğer yandan şirket bağlılığını artırma noktasında da kurumsal hediye kutuları önemli bir yerde durur. Ayrıca iş ortaklıklarını pekiştirmek ve yeni proje oluşumlarını desteklemek açısından da bu tip hediyelerin önemi yadsınamaz.

  Navigation
  Close

  Sepetim

  Close

  Wishlist

  Recently Viewed

  Close

  BOXLAB TURKEY

  Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

  Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

  Hesabın var mı?

  Close

  Categories

  Newsletter