Kırpık Kağıt Üretimi

Kırpık Kağıt Üretimi

Kırpık kağıt ya da diğer bilinen ismiyle kırpıntı kağıt, hediyelik kutu içerisinde konulan dolgu malzemesidir. Kırpık kağıt üretimi seri şekilde yapılıyor, talep üzerine gönderiliyor. Küçük ya da büyük birçok işletme kırpıntı kağıt kullanarak ürünlerini yumuşak ve dekoratif bir dolgu içerisine koyuyor, güvenle yolluyor. Şık hediyelik kutularının, kaliteli ürün gönderimlerinin vazgeçilmezi olan renkli kırpık kağıt modelleri, marka imajını olumlu yönde etkiliyor. Kırpık kağıtlar ürünlerin darbeye, sarsılmalara karşı kargo sürecinde korunmasını sağlıyor, dekoratif görüntüsüyle ise müşterilerin memnuniyetini artırıyor. İşte bu yüzden küçükten büyüğe tüm işletmeler kırpık kağıt üretimi hizmetlerimizden yararlanıyor. Boxlab Turkey, kendi üretim tesisinde gerçekleştirdiği 1.sınıf malzeme üretimi ile tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Kırpık Kağıt Üretimi

Kırpık Kağıt Çeşitleri

Müşteri memnuniyetinin esas olduğu hediyelik ürün çalışmalarında ambalaj malzemeleri önem taşıyor. Ürünün muhafaza edilmesi, dekoratif görünmesi ve konsepte uyması için mutlaka kırpıntı gibi destekleyici malzemeler kullanmak gerekiyor. Boxlab Turkey, kırpık kağıt

Renkli kırpık kağıt

Kırpıntı kağıt çeşitleri genellikle renklidir. Karışık renkli kırpıntılar, sevimli görüntüsüyle ürünlerin cazibesini artırıyor. Üstelik tek renk seçeneği dahi sunuluyor. Dilerseniz sadece siyah kırpıntı kağıt talep edebilirsiniz. Renk seçeneğinin sınırsız olduğu üretimde ürün konseptinize uygun ambalaj malzemesi tercih edebilirsiniz.

Zikzak kırpık kağıt

Kağıt dolgu malzemesi genellikle zikzak şekillerde hazırlanıyor. Zikzak kağıt kıvrımları daha hacimli bir görüntü oluşturuyor, daha az kağıtla ideal hacimde görünüyor. Zikzak kağıtlar da ister sade ister karışık renkte sipariş edebileceğiniz ambalaj malzemelerinden.

Pelur düz kırpık kağıt

Kırpık kağıt üretimi bandının bir diğer ürünü pelür modeller. Pelur düz kırpıntı çeşitleri, kağıtların şeritler halinde kesilmesinden oluşur.  Sade, zarif ve elit görünen düz kırpıntılar, şık objelerin teslimatında kullanılıyor.

Boxlab Turkey ile Toptan Kırpık kağıt Siparişi

Kırpık kağıt üretimi konusunda eşsiz bir hizmet veren Boxlab Turkey, ülkenin her köşesinde satış yapan butik işletmelere, küçük markalara, büyük çaplı işletmelere hizmet veriyor. İhtiyacınız olan kağıt dolgu malzemesini toptan üretimle Boxlab Turkey’den uygun fiyat avantajıyla sipariş edebilirsiniz. Boxlab Turkey, kendi tesisinde yaptığı üretimle kaliteli, hızlı ve ekonomik bir hizmet veriyor.

Kurumsal Motivasyon Hediyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter