Kırpık Kâğıt Üretimi

Kırpık kâğıt ya da diğer bilinen ismiyle kırpıntı kâğıt, hediyelik kutu içerisinde konulan dolgu malzemesidir. Kırpık kâğıt üretimi seri şekilde yapılıyor, talep üzerine gönderiliyor. Küçük ya da büyük birçok işletme kırpıntı kâğıt kullanarak ürünlerini yumuşak ve dekoratif bir dolgu içerisine koyuyor, güvenle yolluyor. Şık hediyelik kutularının, kaliteli ürün gönderimlerinin vazgeçilmezi olan renkli kırpık kâğıt modelleri, marka imajını olumlu yönde etkiliyor. Kırpık kağıtlar ürünlerin darbeye, sarsılmalara karşı kargo sürecinde korunmasını sağlıyor, dekoratif görüntüsüyle ise müşterilerin memnuniyetini artırıyor. İşte bu yüzden küçükten büyüğe tüm işletmeler kırpık kâğıt üretimi hizmetlerimizden yararlanıyor. Boxlab Turkey, kendi üretim tesisinde gerçekleştirdiği doldu malzemesi üretimi ile tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Kırpık Kâğıt Çeşitleri

Müşteri memnuniyetinin esas olduğu hediyelik ürün çalışmalarında ambalaj malzemeleri önem taşıyor. Ürünün muhafaza edilmesi, dekoratif görünmesi ve konsepte uyması için mutlaka kırpıntı gibi destekleyici malzemeler kullanmak gerekiyor. Boxlab Turkey, kırpık kâğıt

Renkli kırpık kâğıt

Kırpıntı kâğıt çeşitleri genellikle renklidir. Karışık renkli kırpıntılar, sevimli görüntüsüyle ürünlerin cazibesini artırıyor. Üstelik tek renk seçeneği dahi sunuluyor. Dilerseniz sadece siyah kırpıntı kâğıt talep edebilirsiniz. Renk seçeneğinin sınırsız olduğu üretimde ürün konseptinize uygun ambalaj malzemesi tercih edebilirsiniz.

Zikzak kırpık kâğıt

Kâğıt dolgu malzemesi genellikle zikzak şekillerde hazırlanıyor. Zikzak kâğıt kıvrımları daha hacimli bir görüntü oluşturuyor, daha az kağıtla ideal hacimde görünüyor. Zikzak kağıtlar da ister sade ister karışık renkte sipariş edebileceğiniz ambalaj malzemelerinden.

Pelur düz kırpık kâğıt

Kırpık kâğıt üretimi bandının bir diğer ürünü pelür modeller. Pelur düz kırpıntı çeşitleri, kağıtların şeritler halinde kesilmesinden oluşur.  Sade, zarif ve elit görünen düz kırpıntılar, şık objelerin teslimatında kullanılıyor.

Boxlab Turkey ile Toptan Kırpık Kâğıt Siparişi

Kırpık kâğıt üretimi konusunda eşsiz bir hizmet veren Boxlab Turkey, ülkenin her köşesinde satış yapan butik işletmelere, küçük markalara, büyük çaplı işletmelere hizmet veriyor. İhtiyacınız olan kâğıt dolgu malzemesini toptan üretimle Boxlab Turkey’den en uygun fiyat avantajıyla sipariş edebilirsiniz. Boxlab Turkey, kendi tesisinde yaptığı üretimle kaliteli, hızlı ve ekonomik bir hizmet veriyor.

  Kurumsal Hediye Kutularının Önemi

  Kurumsal hediye kutuları, adından da anlaşılacağı üzere daha çok iş alanındaki motivasyonu artırmaya yönelik sürprizleri içinde barındırır. Kurumsal hediye kutuları, pek çok kurum, kuruluş ya da şirket tarafından tercih edilir. Daha çok markanın bilinirliği ya da motivasyonu yükseltme amacıyla oluşturulur. Markalar günümüzde motivasyonu artıracak bu tip yaratıcı eğilimlere oldukça açıktır. Diğer yandan şirket bağlılığını artırma noktasında da kurumsal hediye kutuları önemli bir yerde durur. Ayrıca iş ortaklıklarını pekiştirmek ve yeni proje oluşumlarını desteklemek açısından da bu tip hediyelerin önemi yadsınamaz.

  Navigation
  Close

  Sepetim

  Close

  Wishlist

  Recently Viewed

  Close

  BOXLAB TURKEY

  Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

  Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

  Hesabın var mı?

  Close

  Categories

  Newsletter