Kişiselleştirilmiş Promosyon Ürünleri

Kişiselleştirilmiş Promosyon Ürünleri

Kişiselleştirilmiş Promosyon ürünleri, markaların tanıtım yapmak ve memnuniyeti artırmak amacıyla tercih ettiği minimal hediyeleri temsil ediyor. Promosyon diğer adıyla eşantiyon ürün, markanın ya da gerçek kişilerin verdiği hizmeti, sunduğu ürünü öne çıkarmak, bilinir olmasını sağlamak amacı taşıyor. Boxlab Turkey, markalara, işletmelere, derneklere, vakıflara, start-up girişimlere, küçük işletmelere, KOBİ’lere, online girişimlere, e-ticaret sitelerine, butiklere promosyon ürün tasarımı ve üretimi hizmeti veriyor. Promosyon firmaları, markaya – kişiye özel ürünler tasarlayarak etkili tanıtım olmasını sağlıyor. Özgün, işlevsel, şık, herkesin gereksinim duyacağı ya da kendini özel hissedeceği ürünlerle hedef kitleye ulaşmak, kitleyi genişletmek ve potansiyel müşterilere ulaşmak daha kolaydır.

 

Kişiselleştirilmiş Promosyon Ürünleri

Markanız İçin Neden Promosyon Ürün Tercih Etmelisiniz?

Promosyon ürün neden tercih edilmeli, etkileri nelerdir? Promosyon ürünlerin temel amacı bilinirliği artırıp marka haline gelmek olsa da çoğu zaman müşteri memnuniyetini sağlamak gibi bir amacı daha var. Büyük, tanınmış markaların eşantiyon ürün tanıtımına ihtiyacı olmadığı halde tüm dünyada satışı olan markalar, yıl içerisinde birkaç kez promosyon ürün tercih ediyor. Peki, dünya devi markaların dahi tercih ettiği promosyonun etkileri nelerdir? Neden tercih edilmeli? İşte detaylar;

Etkili tanıtım imkânı

Promosyon ürün ile fark edilmek sıradan reklamlara göre çok daha hızlı ve etkilidir. Promosyon somut bir ürün olduğu için reklam da somut hale geliyor. Örneğin, promosyon kalem ve defter kişiye her yerde eşlik eden, organik reklam imkânı veren işlevsel ürünlerdendir.

Marka bilinirliği ve güven ilişkisi

Markaların bilinir olması satışları doğrudan etkiliyor. Bu yüzden markalar her yıl tanıtıma ciddi bir bütçe ayırıyor, marka kimliği oluşturmaya, daha fazla kişiye ulaşmaya, müşterinin güvenini kazanmaya çalışıyor. Fonksiyonel ve yaratıcı promosyon ürünleri bu çabayı olumlu yönde etkiliyor.

Uygun fiyat tanıtım fırsatı

Toptan promosyon ürünleri ile son derece ekonomik, uzun süreli, kalıcı, etkili tanıtım pazarlaması yapılabiliyor. Geleneksel ve modern reklam anlayışına hitap eden promosyon, toptan sipariş sistemi sayesinde küçük – büyük tüm işletmelerin bütçesini koruyor.

Boxlab Turkey’den Size Özel Uygun Promosyon Ürün Hizmeti

Boxlab Turkey, en etkili promosyon ürünleri ile markanızı bir üst noktaya taşımayı hedefliyor. Müşterilerinize, çalışanlarınıza, VIP müşterilerinize, potansiyel müşterilerinize değer katan baskılı promosyon ürünleri ile ulaşabilir, memnuniyeti artırabilirsiniz. Boxlab Turkey, kurumsal promosyon ürün üretimi ile sınırsız ürün kapasitesine sahip. Yıl boyunca promosyon çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hediye Hazırlama: Heyecanlı Süreç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter