Kurumsal Ajans Yönetimi ve Eğitimler

Küçük – büyük tüm işletmeler, firmalar, markalar, yönünü dijital medyaya çevirdi. Sosyal medya artık sadece sosyalleşme platformu değil, markaların müşterileriyle iletişim kurduğu, doğrudan ürün ve hizmet satabildiği bir alandır. Boxlab Turkey, kurumsal ajans yönetimi ve eğitimler kapsamında sosyal medyaya odaklanıyor, şirketlerin iç eğitimlerinde rol alıyor. Şirket içi eğitimde pazarlamadan iletişime kadar birçok eğitim işleniyor. Özellikle satış odaklı eğitimler, itibar yönetimi, kurumsal iletişim, medya iletişim, lider iletişim, dijital ve sosyal medya iletişimi, etkinlik – organizasyon yönetimi, Excel başta olmak üzere şirketlerin kullandığı Office programları hakkında eğitimler veriliyor. Şirket içi eğitim personellerin gelişimini destekliyor, kariyer yolculuklarına katkıda bulunuyor. Boxlab Turkey, kurumsal ajans yönetimi kapsamında şirketlere, girişimcilere, markalara hem ihtiyaç duydukları eğitimi veriyor hem de sosyal medya ve web sitesi yönetimine dair hizmet veriyor.

Kurumsal Ajans Yönetimi ve Şirket İçi Eğitim

Kurumsal ajans yönetimi sosyal medyayı ve web site yönetimini kapsayan içeriklerden oluşuyor. Küçük – büyük tüm işletmelerin dijital sayfalarını yöneten ekibimiz, sosyal medyada kalıcı bir bağ oluşturmak, hedef kitleyi genişletmek ve kurumsal itibarı güçlendirmek gibi çok yönlü hizmetler veriyor. Web site kısmında ise siteye ürün ekleme, sitenin SEO içeriğini düzenleme, blog – içerik desteği vermek gibi ihtiyaç duyulan hizmetleriyle kurumsal bir hizmet sunuyoruz. Modern çağda kurumsal ajans yönetimi ve şirket içi eğitim programları çok fazla talep görüyor, bu yönde alınan profesyonel hizmetle şirketlerdeki gelişimi gözle görülür düzeye ulaştırıyor. Boxlab Turkey, bu gelişimde profesyonel eğitimleriyle, yönetim hizmetleriyle görev alıyor, sizin için stratejik planlamalar yaparak ilerlemenizi sağlıyor.

Boxlab Turkey Kurumsal İletişim ve Eğitim

Şirketinizin satış hedeflerine ulaşmak, daha fazla kişiye hitap etmek, şirket içi personel gelişimini desteklemek, dijital mecralarda kalıcı yer edinmek ve büyüme sağlamak amacıyla şirket içi eğitim ya da kurumsal iletişim, itibar yönetimi, ajans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Boxlab Turkey ailesi olarak şirketlerin büyüme yolculuğuna profesyonelliğimizle eşlik ediyor, eğitim ve yönetim hizmetleriyle rekabet gücü yüksek şirkete dönüşmelerini sağlıyoruz. Sizler de kurumsal ajans yönetimi ve şirket içi eğitim hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kurumsal Hediye Kutularının Önemi

  Kurumsal hediye kutuları, adından da anlaşılacağı üzere daha çok iş alanındaki motivasyonu artırmaya yönelik sürprizleri içinde barındırır. Kurumsal hediye kutuları, pek çok kurum, kuruluş ya da şirket tarafından tercih edilir. Daha çok markanın bilinirliği ya da motivasyonu yükseltme amacıyla oluşturulur. Markalar günümüzde motivasyonu artıracak bu tip yaratıcı eğilimlere oldukça açıktır. Diğer yandan şirket bağlılığını artırma noktasında da kurumsal hediye kutuları önemli bir yerde durur. Ayrıca iş ortaklıklarını pekiştirmek ve yeni proje oluşumlarını desteklemek açısından da bu tip hediyelerin önemi yadsınamaz.

  Navigation
  Close

  Sepetim

  Close

  Wishlist

  Recently Viewed

  Close

  BOXLAB TURKEY

  Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

  Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

  Hesabın var mı?

  Close

  Categories

  Newsletter