Kurumsal Ajans Yönetimi ve Eğitimler

Kurumsal Ajans Yönetimi ve Eğitimler

Küçük – büyük tüm işletmeler, firmalar, markalar, yönünü dijital medyaya çevirdi. Sosyal medya artık sadece sosyalleşme platformu değil, markaların müşterileriyle iletişim kurduğu, doğrudan ürün ve hizmet satabildiği bir alandır. Boxlab Turkey, kurumsal ajans yönetimi ve eğitimler kapsamında sosyal medyaya odaklanıyor, şirketlerin iç eğitimlerinde rol alıyor. Şirket içi eğitimde pazarlamadan iletişime kadar birçok eğitim işleniyor. Özellikle satış odaklı eğitimler, itibar yönetimi, kurumsal iletişim, medya iletişim, lider iletişim, dijital ve sosyal medya iletişimi, etkinlik – organizasyon yönetimi, Excel başta olmak üzere şirketlerin kullandığı Office programları hakkında eğitimler veriliyor. Şirket içi eğitim personellerin gelişimini destekliyor, kariyer yolculuklarına katkıda bulunuyor. Boxlab Turkey, kurumsal ajans yönetimi kapsamında şirketlere, girişimcilere, markalara hem ihtiyaç duydukları eğitimi veriyor hem de sosyal medya ve web sitesi yönetimine dair hizmet veriyor.

Kurumsal Ajans Yönetimi ve Eğitimler

Kurumsal Ajans Yönetimi ve Şirket İçi Eğitim

Kurumsal ajans yönetimi sosyal medyayı ve web site yönetimini kapsayan içeriklerden oluşuyor. Küçük – büyük tüm işletmelerin dijital sayfalarını yöneten ekibimiz, sosyal medyada kalıcı bir bağ oluşturmak, hedef kitleyi genişletmek ve kurumsal itibarı güçlendirmek gibi çok yönlü hizmetler veriyor. Web site kısmında ise siteye ürün ekleme, sitenin SEO içeriğini düzenleme, blog – içerik desteği vermek gibi ihtiyaç duyulan hizmetleriyle kurumsal bir hizmet sunuyoruz. Modern çağda kurumsal ajans yönetimi ve şirket içi eğitim programları çok fazla talep görüyor, bu yönde alınan profesyonel hizmetle şirketlerdeki gelişimi gözle görülür düzeye ulaştırıyor. Boxlab Turkey, bu gelişimde profesyonel eğitimleriyle, yönetim hizmetleriyle görev alıyor, sizin için stratejik planlamalar yaparak ilerlemenizi sağlıyor.

Boxlab Turkey Kurumsal İletişim ve Eğitim

Şirketinizin satış hedeflerine ulaşmak, daha fazla kişiye hitap etmek, şirket içi personel gelişimini desteklemek, dijital mecralarda kalıcı yer edinmek ve büyüme sağlamak amacıyla şirket içi eğitim ya da kurumsal iletişim, itibar yönetimi, ajans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Boxlab Turkey ailesi olarak şirketlerin büyüme yolculuğuna profesyonelliğimizle eşlik ediyor, eğitim ve yönetim hizmetleriyle rekabet gücü yüksek şirkete dönüşmelerini sağlıyoruz. Sizler de kurumsal ajans yönetimi ve şirket içi eğitim hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filtre Kahve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter