Kurumsal Babalar Günü Hediyesi

Kurumsal Babalar Günü Hediyesi

Boxlab, üç binden fazla ürün çeşidiyle “babalar gününde ne hediye alınır?” sorununu çözüme kavuşturuyor. Babalar Günü hediye fikirleri kapsamında farklı konseptlere sahip hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Şirketler ve kurumsal firmalar da bu dönemde benzer bir hediye arayışına giriyor. Anne ve baba olan çalışanlarının özel gününü kutlamak amacıyla kurumsal hediye kutusu tercih eden şirketler, çalışanlarına değerli olduklarını en naif şekilde hatırlatıyor. Beyaz ve mavi yaka hediyeleri arasında boy gösteren Boxlab Turkey kutuları, zengin içeriği ve geniş ürün yelpazesiyle tüm özel günlerin daha anlamlı ve enerjik geçmesine yardımcı oluyor. Çalışanların motivasyonunu yükseltmek aynı zamanda babalar gününü kutlamak için kurumsal babalar günü hediyesi seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Yaratıcı Babalar Günü Hediyesi Boxlab Turkey’de

Babaların hediye düşkünü olmadığını ancak bu özel günlerde kendisi için özenen bir evlat, gününü anlamlandırmak için çaba gösteren işveren görmenin mutluluk verdiğini tahmin etmek zor değil. Kurumsal babalar günü hediyesi, pahalı ya da lüks bir şey olmak zorunda değil; minimal objelerin, zarif parçaların yer aldığı dekoratif hediye kutusu çoğu zaman yeterlidir. İş yaşamının stresli, yoğun, karmaşık bir yapıya sahip olduğunu biliyoruz. Bu döngüde çalışanların keyfini yerine getiren, bir soluklanmasını sağlayan şey şüphesiz özel günler oluyor. Yöneticilerin de farkında olduğu bu gerçek kurumsal hediye kutusu sürprizleriyle şenlendiriliyor. Strese, yoğun tempoya bir süreliğine ara verdirten hediyeler, çalışan performansını artırıyor, mutluluk seviyesini yükseltiyor. Kurumsal babalar günü hediyelerini hazırlarken bu motivasyona sadık kalıyor, çalışan babaların kalbine zarifçe dokunuyoruz. Boxlab Turkey, zengin hediye seçeneklerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. Kurumsal yaşamda önem kazanan tüm jest ve motivasyon çalışmalarında Boxlab Turkey’den güvenle hediye sipariş etmek mümkün.

Boxlab Turkey’in Babalar Günü Hediye Kutularını İncelediniz mi?

Boxlab Turkey olarak sizlere birkaç hediye kutusu önerisi yapmak istiyoruz. Ana sayfamızdan tüm kutuları inceleyebileceğinizi unutmayın. Bizler, kararsızlık yaşayanlara küçük bir öneri olarak birkaç kutu önermek istiyoruz. İşte tercih edebileceğiniz üç kutu;

Dark Look Box

Dark konsept kutusunda siyah renk cam Frenchpress, mini mum, siyah keramika kupa, taze kavrulmuş özel harman filtre kahve, mini notebook, Rebul kolonya, şık bir kalem ve tebrik kartı yer alıyor. Nasıl konsept? Çalışan, beyaz yaka bir babanın ihtiyaç duyacağı, çalışırken iyi hissedeceği küçük hediyelerimiz Dark Look Box kutusunda sahiplerini bekliyor.

Konsantre Ol Keyif Al

Mermer kutu tasarımlı “Konsantre Ol Keyif Al” kutusunda mottolu özel mavi defter, şık bir kalem, mini nar lokumu, çay süzgeci, şık su sürahisi, Chado White Jasmine çay ve bir tebrik kartı bulunuyor. Çalışan babaların keyfini yerine getirecek şık kutuyu en uygun fiyat avantajıyla sipariş edebilirsiniz.

Sendromsuz Pazartesi Kutusu

Sendromsuz bir haftaya başlamak için daha ideal bir kutu yok. Mermer desenli kutumuzda bambu kapaklı şık cam kupa, taze kavrulmuş filtre kahve, siyah cam frenchpess, frenchpress kaşığı ve edebiyatın meşhur yazarlarından Gabriel Garcia Marquez’in önemli eseri Kırmızı Pazartesi yer alıyor. Biraz edebiyat, biraz taze kahve haftaya iyi başlamak için mükemmel bir hediye.

kurumsal babalar günü hediyesi

Aklınızdaki Hediye Kutusunu Bizimle Hazırlayın

Boxlab Turkey yelpazesinde sıralanan hazır hediye kutularını beğenmemiş ya da eksik bulmuş olabilirsiniz. Şirketinize özel bir babalar günü hediyesi fikriniz varsa bizimle en uygun fiyatlara en şık şekilde hazırlayabilirsiniz. Boxlab Turkey’de üç binden fazla ürün sizleri bekliyor. Şık dekoratif kutularına istediğiniz her ürünü yerleştirebilir, size özel kurumsal babalar günü hediyesi hazırlayabiliriz. Kurumsal hediye çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaratıcı ekibimiz, size özel kurumsal çözümlerle farkınızı göstermek için hazır bekliyor. Boxlab Turkey, tüm özel anlarda yanınızda.

Babalar Günü Hediyesi
Kurumsal Hediye Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter