Kurumsal Hediye Alternatifleri

Kurumsal Hediye Alternatifleri

Kurumsal yaşamın kurumsal gelenekleri çalışanların keyfini yerine getirmeye yetiyor. Nedir bu kurumsal gelenekler? Kurumsal Hediye Alternatifleri – Çalışanlara kurumsal hediyeler hazırlamak, motivasyon etkinlikleri düzenlemek, çalışanların özel günlerini önemsemek birçok şirketin rutini sayılıyor. İş yaşamının getirdiği stres, bir noktadan sonra çalışanların verimliliğini kötü etkileyebiliyor. Bu stresin hiç oluşmamasında yöneticilerin kurumsal hediye kataloğu devreye giriyor. Çalışana hediye almak sevilen motivasyon hareketlerinden biri. Sadece stresi dağıtmak ya da çalışan performansını artırmak için değil, çalışana verilen kıymeti göstermek için de kurumsal hediye kutuları hazırlanıyor.

 

Çok uzun yıllar kurumsal hediye ajanda ya da defter olarak hazırlanıyordu. Şimdilerde modern yaşamın sunduğu sayısız hediye ajanda fikrinden uzaklaşmaya itiyor. Kurumsal hediye alternatifleri son derece zengin, şık ve çok hesaplı. Yöneticiler de kendini tekrar etmekten hoşlanmıyor, çalışanlarına hediye verirken işe yarar ve şirket imajına uyum sağlayan hediyeler sunmak istiyor. Kurumsal hediye ajansları bu konuda fikirler veriyor, hediyelerin hazırlanmasında rol oynuyor. Boxlab Türkiye, yeni nesil hediye kutusu fikrinin en modern temsilcilerinden biri olarak kurumsal hediyelerde şık alternatifler sunuyor.

Kurumsal hediye kutuları ile tanıştınız mı?

Kurumsal hediyede ne olur? Çalışanları mutlu edecek yenilikçi hediye fikirleri ne olabilir? Peki, çalışan hediyeleri nereden alınmalı? Hepsinin cevabı Boxlab Türkiye’de. Zira Boxlab Türkiye ekibi, ilk günden bu yana kurumsal yaşama odaklanmış durumda. Şirketlere özel kurumsal hediye kutusu fikirleri iş, özel ve hobi yaşamına hitap ediyor. Aslında konsept hediye kutusu seçenekleri mevcut. Şirketler dilerse kendi hediye kutularını oluşturma avantajına sahip. Böylelikle kurumsal hediye alternatifleri oluşturulabiliyor. Bazı şirketler bu konuda minimal ilerlemek istiyor ve kırtasiye ürünler tercih ediyor, bazı şirketler ise daha zengin bir ürün yelpazesi hazırlıyor.

Boxlab Türkiye ekibi olarak bizim de hediye önerilerimiz var. Web sitemizde sergilediğimiz farklı kategorileri süsleyen işlevsel hediye kutusu modelleri ile kadın – erkek tüm çalışanları mutlu edebilirsiniz. Şirket çalışanlarına özel alternatif kurumsal hediyeler ile saygınlığınızı artırabilir, çalışan bağlılığını destekleyebilir, çalışan performansına katkıda bulunabilirsiniz. Elbette kurumsal hediyelerimiz sadece yöneticilere özel değil, dileyen herkes hediye kutularımızı sevdikleri için sipariş edebiliyor. İş yerinde yapılacak doğum günü etkinliklerinde bilhassa tercih edilebiliyor. Kurumsal özel gün hediyeleri yönetici ve çalışanların hediye seçme kararsızlığını ortadan kaldırıyor.

Kurumsal Hediye Alternatifleri

 

Boxlab Türkiye’den Sınırsız Hediye Kutusu Seçenekleri

Çalışana motivasyon hediyesi, çalışana yeni yıl hediyesi, çalışana terfi hediyesi, çalışana tebrik hediyesi… Kurumsal yaşamda çalışanlara hediye etmek için gün ve sebep çok. Her seferinde çalışana ne hediye alınır diye düşünmemek için Boxlab Türkiye ekibinin yaratıcılığı sizleri bekliyor. Üç binden fazla ürünün hediye kutularıyla buluşmak için sabırsızlandığını biliyor muydunuz? Boxlab Türkiye ekibi, kurumsal hediye notları ile hediye kutularını özenle hazırlıyor, sahipleriyle buluşturuyor. En uygun hediye kutusu modelleri, en saygın ve kurumsal halleriyle sizleri bekliyor. Çalışanlarınızı, arkadaşlarınızı, sevdiğiniz kişileri bi’ kutu mutluluk ile tanıştırmaya hazırsanız, hemen hediye kutularımızı inceleyin ya da istediğiniz kutuyu hazırlamamız için bizimle iletişime geçin. Unutmayın, Boxlab ile çözüm kolay!

Hediye Kutularıyla Ofise Dönüş
İstanbul Aynı Gün Hediye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter