Kurumsal Hediye Fikirleri ve Öneriler

Kurumsal Hediye Fikirleri ve Öneriler

Kurumsal hediye fikirleri, iş yaşamına yön veren küçük – orta – büyük ölçekli tüm şirketler için büyük önem taşıyor. Zira çalışanlarını, müşterilerini ve iş ortaklarını memnun edecek pazarlama, motivasyon çalışmalarında hediyeler rol oynuyor. Kurumsal hediye ajansları şirketlerin hediyeleşme kültürünü modern yöntemlerle sürdürüyor. Özenle hazırlanmış yüzlerce, binlerce hediye çalışanlara aynı gün teslimat ile sunuluyor, günün anlam ve önemi taçlandırılıyor. Kurumsal hediye fikirleri ve öneriler kapsamında dikkat çeken ürün gruplarını sizler için derledik. İşte hediye ajansınız Boxlab Turkey önerileri

Kurumsal Hediye Fikirleri ve Öneriler

 

Teknoloji kiti

Kurumsal teknolojik hediyeler çalışanlar ve promosyon odağında çokça ilgi görüyor. Teknoloji ürünleri tamamen ihtiyaca çözüm sunduğundan beğeni topluyor. Bluetooth hoparlör, kablosuz kulaklık, powerbank, USB bellek, şarj cihazları, şarj standı, akıllı saat, teknolojik ürün aksesuarları kurumsal hediye fikirleri arasında en çok sevilen ürünleri oluşturuyor. Ürünler şık kutu içerisinde şirketten zarif bir mesajla sunuluyor.

Ofis yaşam kiti

Yaratıcı kurumsal hediyeler ofis kitiyle öne çıkıyor. Ofis hediyesi konseptinde ajandalar, takvimler, not defleri, renkli kalemler, post-it çeşitleri, akıllı ürünler kullanılıyor, iş yerinde çalışanların masasında bulunması gereken her ürünü kapsıyor. Dekoratif, şık, isme özel hediye kutusu içerisinde yöneticilerin zarif mesajıyla sunulan kutu, motivasyonu destekliyor.

Kişisel keyif & mola kiti

Kurumsal hediye fikirleri ve öneriler denince kişisel keyif ürünleri akla geliyor. Kurumsal hediye paketleri tasarlanırken çalışanların, iş ortaklarının ve müşterilerin keyif anları özelleştiriliyor. Şık hediye kutusu içerisinde kokulu mumlar, tütsüler, tatlı kurabiyeler, renkli makaronlar, çay & kahve paketleri, şık fincan, modern çay & kahve demliği yer alıyor. Kurumsal hediyeler her zaman çalışan motivasyonunu artırmaya, şirket kültürünü tanıtmaya ve promosyon çalışmasını zenginleştirmeye yöneliktir. Kişisel keyif kutuları tam bu amaçlara hizmet ediyor.

Kişiselleştirilmiş hediyeler

İsme özel firma logolu hediyeler şirket kültürünü yansıtmada başarılı sonuçlar veriyor. Çalışanların ismine ve titrine incelikle birçok ürün tasarlanıyor, ofiste ya da ofis dışı yaşamda kullanılması sağlanıyor. Ajanda, kupa, defter, kalem, isimlik gibi yüzlerce ürün kişiselleştirilerek hazırlanıyor, şık kutu ve metin mesajıyla çalışana hediye ediliyor.

Boxlab Turkey’den Kurumsal Hediye Fikirleri ve Şık Kutular

Boxlab Turkey, kurumsal hediye ajansı olarak iş yaşamının motivasyonunu yükseltecek yenilikçi fikirler geliştiriyor. Motivasyon, promosyon, tebrik, iş ortaklığı, yeni yıl, özel gün konseptine uygun kurumsal hediye fikirleri ve öneriler sunan yaratıcı ekibimiz, iş yaşamının sıkıcı temposunu değiştiriyor, çalışanların keyfini yerine getiriyor. Kurumsal hediye çözümleri arıyorsanız ekibimiz şirketinize, çalışanlarınıza, trendlere uygun konsept hediye kutuları ile size profesyonelce yardımcı oluyor.

Benzersiz Kurumsal Hediyeler
Welcome Kitleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter