Kurumsal Hediye Fikirleri

Kurumsal Hediye Fikirleri

Hayat sürprizleriyle birlikte güzel. Güzel gelişmeler, önemli adımlar zihnimizde bıraktığı hatıralarla değerlenir. Aile, arkadaş ve iş çevresi kişinin yaşamını şekillendiren üç önemli alan. İş yeri bilhassa belli bir yaştan sonra maddi – manevi önemli hale geliyor. Çalışılan kurumun çalışanlara gösterdiği önem, özel günlerde belli oluyor. Anne ve babalar günü, terfi, yaş günü, önemli bir başarı gibi özel günlerde firma çalışanına hediye alarak kutlama yapar.  Eskiden kurumsal hediye fikirleri çiçek, çikolata ile sınırlı kalırdı; şimdilerde ise yöneticiler bu iş için daha özenli olmaya dikkat ediyor, sürprizlerle dolu kurumsal hediyeler tercih ediyor. Bu durum ise ortak soruyu işaret ediyor: Kurumsal hediye fikirleri ne olabilir? Ofis hediyeleri ne olmalı?

Çalışanlara Hediye Kutusu Trendi

Kurumsal hediye fikirleri genellikle ekonomik ve işlevsel odağında değerlendiriliyor. Firmanın prestijini sarsmayacak ancak ekonomisini de sarsmayacak olan çalışana hediye önerileri arasında hediye kutusu fikirleri öne çıkıyor. Hediye kutusu hazırlama trendinin alıp başını gittiği şu günlerde, firmalar yenilikçi bir yaklaşım sergiliyor ve çalışanlarına minik bir sürpriz yaparak dekoratif kutu içerisinde severek kullanacakları hediyeler sunuyor. Boxlab Turkey ekibi olarak firmalarla kurumsal hediye iş birliği yapıyor, en uygun hediye kutusu hazırlıkları yapıyoruz.

Hediye almanın da vermenin de eşsiz bir haz olduğunu bilen ekibimiz, firmalara kurumsal hediye fikirleri sunarken, incelikli düşünüyor. Bu hazzın kalıcı olmasını sağlamak amacıyla hediye kutularının içerisine kitap, ajanda, defter, kalem, kahve fincanı, kupa bardak, cam bardak, başucu sürahisi, bardak altlığı, cüzdan, çiçek – bitki tohumları, frenchpress gibi üç binden fazla ürün yelpazesi içerisinden ürün seçip ekliyoruz. Kurumsal hediye fikirleri ne olabilir, neler alınabilir sorularına üç bin küsur hediye seçeneğiyle karşılık veriyor, firmalara özel hediye paketleri hazırlıyoruz.

Çalışanlarınıza değer verdiğiniz, onları önemsediğinizi ve başarılarıyla birlikte özel günlerini kutladıklarını göstermenin en güzel yolu sürpriz hediyelerdir. Boxlab Turkey ile kurumsal hediye kutusu hazırlatabilir, firmanıza özel bir tebrik kartıyla çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz. Firmalar, kurumsal şirketler, motivasyonu artırmak amacıyla hediye kutuları tercih ediyor; çalışanlarını mutlu ederken aynı zamanda prestijlerini artırıyorlar. Erkek ve kadın çalışana hediye seçeneklerini ayrı ayrı sunan, hazırlayan ekibimiz, işinizi kolaylaştırıyor.

kurumsal hediye fikirleri

Erkek çalışanlara kurumsal hediye ne alınabilir?

Erkek çalışana hediye fikri aslında zor gibi görünse de basittir. Ofis hediyesi olarak kişiye özel kalem, not defteri, kahve kupası ve kahve demliği, cüzdan, kravat iğnesi, kravat, kemer gibi aksesuarlar tercih edilebilir. Erkek çalışanların iş yaşamı, şirketteki pozisyonu hediye seçiminizi kolaylaştırabilir. Örneğin kağıt – kalemle fazla haşır neşir olan çalışanlara hediye olarak ajanda, not defteri, kalem üçlüsünün odak noktası olduğu şık bir hediye kutusu hazırlanabilir. Hediyenin değeri fiyatında değil işlevselliğinde olduğunda kıymetleniyor.

Boxlab Turkey, uzun vadeli, kalıcı kullanıma hitap eden konsept hediye kutularıyla, kurumsal yaşamda parlıyor. Sıkıcı kurumsal yaşam hediyelerinin yerini alan Boxlab Turkey kutuları, şık kutular içerisine yerleştirdiği zarif hediyelerle firmaların hediye tedarikçisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sizler de ekibimizle hareket ederek firma çalışanlarına hediye uygulamasını şık ve ekonomik yöntemlerle çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kadın çalışanlara kurumsal hediye ne alınabilir?

Kadınların hediye konusunda daha heyecanlı olduklarını belirtmek gerekiyor. Kadınlar, hediye almayı ve hediye vermeyi çok sevdiğinden incelikli bir hediye beklentisi taşıyor. Kadın çalışanlara hediye kutusu hazırlarken hem göze hem damaklara hitap etmeyi unutmamak gerekiyor. Çikolata, lokum, enfes kahve çeşitlerinin yer aldığı hediye kutuları, kadınları mutlu edebiliyor.

kurumsal hediye fikirleri

Kurumsal Hediye Fikirleri

Kadın çalışana hediye kutusu içerisine neler koyabilirsiniz? Çikolata, şekerleme, Türk kahvesi, filtre kahve, kahve demliği (frenchpress, mokapot), not tutmayı ve düzenli yaşamı seven kadınlar için ajanda, not defteri; renkli kalemler, renkli pos-it’ler, kaliteli bir edebi eser, sağlıklı kurabiyeler, bir buket çiçek, hoş kokulu mumlar, oda kokusu, tütsü, kolonya, bardak altlığı, fular, toka, hobi setleri ve benzeri hediyelerden seçim yapabilirsiniz. Boxlab Turkey’in üç binden fazla ürün seçeneğine sahip olduğunu unutmayın. Hazır ve size özel hediye kutusu alternatifleriniz bulunuyor.

Boxlab Turkey, kurumsal hediye fikirleri sorununun çözümsüz kalmasına izin vermiyor! 🙂 Yıl boyunca tüm özel günlerde hediye fikirleri ve özel hediye kutusu hazırlama çalışmaları için bizi tercih edebilir, prestijli ve şık hediyeler sipariş edebilirsiniz.

Kurumsal Babalar Günü Hediyesi
Konsept Hediye Kutusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter