Kurumsal Hediye Kültürü

Kurumsal Hediye Kültürü

Kurumsal yaşam, çalışanların ve müşterilerin aktif rol aldığı gelişmiş bir dünyayı ifade ediyor. Ger gün milyonlarca insan iş yaşamının dönmesini sağlıyor, tempolu bir hayat sürüyor. İş yaşamı hep temposuyla konuşuluyor, peki ya motivasyon? Motivasyon için yöneticilerin ve çalışanların en sevdiği şey kurumsal hediye kültürü. Kurumsal hediyeler, yöneticilerin yılbaşında, bayramlarda, kutlamalarda ya da çalışanların hayatındaki özel günlerde tercih edilen küçük jestlerdir. Kurumsal yaşamda motivasyon hediyeleri, primleri, tatilleri gibi çeşitli etkinlikler yapılır, çalışanların bazen başarısı takdir edilir bazense motivasyonu yükseltilir.

Kurumsal Hediye Çeşitleri Nelerdir?

Kurumsal hediyeler aynı zamanda konsept hediyeler sayılıyor. Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, yeni yıl ve benzeri özel günler için konsept hediyeler hazırlanıyor. Boxlab Turkey, bu konuda özgün bir çalışma yürütüyor. Özel günlerde ya da motivasyon artırmayı amaçlayan kurumsal hediye rutininde sınırsız seçenek bulunuyor. En sevilen hediyeler kurumsal yaşama çok uyuyor. Ajanda, defter, kahve, kahve fincanı, kahve demliği, termos, USB bellek, powerbank, bilgisayar, bilgisayar aksesuarları… Boxlab Turkey, binler çeşit hediye arasından en özel konsepti markaya, firmaya, sektöre ve kişiye özel hale getiriyor. Özellikle yeni yıl kurumsal hediyeleri çok renkli ve motive edici ürünlerden oluşuyor.

 

Kurumsal Hediye Kültürü

Boxlab Turkey’den Özel Hediye Tasarımları

Kurumsal hediye çeşitleri Boxlab Turkey’de sınır tanımıyor. Özel tasarım ve üretim alanında aktif rol oynayan Boxlab Turkey, tüm sektörlere özel hediyeler tasarlıyor. Özel tasarım hediyeler kurumsal yaşamda daha dikkat çekici olmakla birlikte markanın organik tanıtımını yaptığı için sıklıkla tercih ediliyor. İş yerinde verimliliği sağlamak sıkı motivasyondan geçiyor. Yöneticiler bu motivasyonu iyi çalışma koşullarıyla sağlamaya çalışırken, çalışanlarını mutlu edecek sürprizlerden kaçınmıyor. Tüm özel günlerde konsept hediyeler ile güne yüksek motivasyonla başlanıyor. Motivasyon hediyelerinin içeriğinin bir önemi olmasa da yöneticiler, kalitesini göstermek amacıyla şirketin imajına yakışacak şıklıkta hediyeler tercih ediyor. Boxlab Turkey tasarım ve üretim ekibi, kurumsal kimlik çalışmalarını da baz alarak işlevsel, şık, kaliteli, ilgi çekici kurumsal hediye tasarımları hazırlıyor. Çalışanlarınızı, VIP müşterilerinizi önemsediğinizi göstermek için ihtiyacınız olan minik hediyeler, özel tasarımlar Boxlab Turkey’de.

 

Tebrikler Hediyesi
Ofis İçi Kahve Tedariği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter