Kurumsal Hediye Önerileri

Kurumsal Hediye Önerileri

Kurumsal yaşamın avantajlarından biri olan hediye kültürü, çalışan motivasyonunu da artıran bir şirket uygulaması sayılıyor. Bu yüzden kurumsal hediye önerileri çok önemli bir yer tutuyor. Şirketler hatta küçük işletmeler, çalışanlarının özel günlerini kutlamak amacıyla kurumsal hediyelik tercih ediyor. Elbette kurumsal hediye alışkanlığı yeni bir şey değil. Geçmişten bu yana kurumsal yaşamda değişmeyen, sürekli gelişen ve çalışanların kendini özel hissetmesini sağlayan hediyeleşme, şirketin çalışanına verdiği kıymeti gösteriyor. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, İşçi Bayramı, yeni yıl, terfi, proje kutlaması, yıldönümü, doğum, şirket başarısı ve benzeri tüm güzel, önemli anlar ya da günler yöneticiler tarafından önemseniyor. Kurumsal hediye paketleri böyle anlarda kendini gösteriyor.

Şirket çalışanlarına özel hediyeler, her yıl çeşitleniyor. Her şirket her yıl farklı hediyeler seçmeye çalışıyor. Bazı şirketler hep kurumsal ajanda, takvim gibi klasikleşmiş hediyeler tercih ederken bazı şirketler ise hediyede yeniliği, özgünlüğü seviyor. İşte bu yüzden alternatif kurumsal hediyeler aranıyor, kurumsal hediye ajansı desteği alınıyor. Yöneticiler ya da hediye yönetimiyle ilgilenen şirket sorumlusu, şirket kültürünü temsil edecek hediye fikirleri arıyor. Hediye fikri bulmak, kurumsal hediye notu ile sunmak titizlikle yönetilen bir süreç. Peki, Boxlab Türkiye tüm bunlar olurken ne yapıyor? Güzel şeyler yaptığımız kesin, gelin birlikte inceleyelim.Kurumsal Hediye Önerileri

 

Kurumsal Hediye Ajansı Boxlab Türkiye

Çalışanlara en özel hediye fikirleri bulmak isteyen, şık paketlerle hediyeler vermek isteyen şirketler, Boxlab Türkiye ile tanışıyor. Boxlab Türkiye, adeta bir kurumsal hediyeci gibi hareket ediyor, her şirkete farklı konsept hediye kutusu hazırlama önerisinde bulunuyor. Kategorilerimizi incelediğinizde her duruma özel bir hediye kutusu fikri olduğunu görebilirsiniz. Kadın – erkek hediye fikirlerini önemseyen, şirket kültürünü göz önünde bulunduran ve şık tasarıma önem veren yaratıcı ekibimiz, gerçek çözümler üretiyor.

Kurumsal hediyeleri kurumsal hediye notları ile birleştiren ekibimiz, çalışanların güne bi’ kutu mutluluk ile başlamasını sağlıyor. Çalışanlar mutlu olduğunda şirkete bağlılık artıyor, verimlilik ve performans yükseliyor, herkes aynı anda mutlu olabiliyor. Tüm bunların sadece tek bir kurumsal hediye paketi ile gerçekleşmesi muazzam! Şirkete hatta çalışana özel benzersiz hediyeler hazırlamak ise bu mutluluğu artırıyor.

Kurumsal Hediye Kataloğu Sınırsız Seçeneklerle Dolu

Çalışanlara özel kurumsal hediye fikirleri bulmak öyle kolay değil. Belki de yıllarca bu yüzden sadece ajanda, kalem gibi promosyon ürünler tercih edildi. Ama zaman değişti, Z kuşağı iş hayatına adım attı. Şimdilerde yenilik, özgünlük peşinde herkes. Alternatif kurumsal hediyeler değer görüyor. Örneğin, iş yaşamının vazgeçilmezi kahveyi mokapot ile demleyip içmek her kahve tutkununun sevdiği bir rutin. Boxlab Türkiye işte bu yeniliğin, bu alışkanlıkların izinden gidiyor. İş yaşamını kolaylaştıracak, çalışanların yüzlerini güldürecek kurumsal hediye kataloğu sunuyor. Üç binden fazla ürün ve şirkete özel konsept hediye kutusu önerileri Boxlab Türkiye ekibinin sizlere sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Hediye kataloğunu beğenmediyseniz belirttiğiniz ürünler temin edilir ve size özel kurumsal hediye kutusu hazırlanır. Boxlab Türkiye ile yaratıcı çözümler üretmek çok kolay ve keyifli.

Teşekkür etmek için ne hediye alınır?
Hediye Kutuları Trendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter