Kurumsal Hediyeler

Kurumsal Hediyeler

Ekip arkadaşlarınız, müşterileriniz, iş ortaklarınız, hedef kitleniz için şık, ilham verici, motivasyon yükselten ve değer katan kurumsal hediyeler Boxlab Türkiye’de! Boxlab Türkiye, yüzlerce sektör için binlerce hediye seçeneği sunuyor, kurumsal yaşamın dinamiğini yükseltiyor. Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, terfi, iş anlaşması, yeni iş gibi birçok sebeple tercih edilen kurumsal hediyeler, şirketlerin çalışanlarıyla olan bağını, iş ilişkilerini güçlü tutuyor, değer verildiğini gösteriyor. Kurumsal yaşamın soğuk iş akışında motivasyon ve tebrik hediyeleri vermek herkesi mutlu ediyor. Firmalar önce çalışanlarını sonra iş ortaklarını ve müşterilerini önemsediğini gösteren kurumsal hediyeler için Boxlab Türkiye çözümlerinden yararlanıyor. Kurumsal yaşamın nabzını tutan yaratıcı ekibimiz, herkesi memnun edecek hediye fikirleri ile kurumsallığın samimiyet bağıyla güçlenmesini sağlıyor.

Kurumsal Hediyeler

Size Özel Kurumsal Hediye Çeşitleri

Çalışanlarınızdan müşterilerinize kadar herkesi mutlu edebileceğiniz şık kurumsal hediye fikirleri için hazır olun. Boxlab Türkiye sınırsız hediye seçenekleri ile markaya, şahsa özel hediyeler tasarlıyor, üretiyor, kurumsal yaşamın enerjisini yükseltiyor. İşte Boxlab Türkiye’nin kurumsal hediye kataloğundan detaylar…

Kurumsal Teknolojik Hediyeler

Powerbank, mini hoparlör, USB bellek, akıllı saat, isimli klavye, masa lambası ve daha yüzlerce ürün kurumsal teknolojik hediyeler kategorisinde sizleri bekliyor. Her ürün üzerine marka – logo baskısıyla kurumsallaştırılabiliyor.

Kurumsal Konsept Hediye Kutuları

Kurumsal hediye kültüründe müthiş bir ilgiye sahip olan konsept hediye kutuları elbette sınırsız tasarım seçenekleriyle Boxlab Türkiye’de! Sektöre, şirkete, kurumsal imaja yönelik şık hediye kutularının içeriğine siz karar verin, Boxlab Türkiye sizin için hazırlasın.

Kurumsal Motivasyon Kutusu

Motivasyon kutusu dendiğinde de çözüm üreten Boxlab Türkiye, çalışanları çok mutlu edecek, değerli olduklarını gösterecek birbirinden şık hediyeler öneriyor, şirket içi ilişkileri güçlendiriyor.

Firma Logolu Hediyeler

Boxlab Türkiye, gelişmiş üretim tesisi ile tüm ürünlerin logolu, isimli, markalı olmasını sağlıyor. Dilediğiniz kurumsal hediyeyi üretim tesisimizde sizin için hazırlıyor, şık kutularla kurumsallığınızı destekliyoruz.

Boxlab Türkiye’den Sınırsız Kurumsal Hediye Çözümleri

Türkiye’nin kurumsal hediye ajansı olarak üretim – tasarım – dağıtım ekibiyle hummalı bir sorumluluk üstlenen Boxlab Türkiye, kurumsal yaşam kalitesini yükselten özel çözümleriyle öne çıkıyor. Boxlab Türkiye, konsept hediyeleri, kurumsal hizmetleri, tasarım ve baskı hizmetleriyle öylesine modern çözümler sunuyor ki memnuniyet kendiliğinden geliyor. Sizler de bu memnuniyetten ve gelişmiş teknolojiden, modern çözümlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal hediye iş birliği için ekibimiz sizleri bekliyor.

Baskılı Seramik Kupalar
Baskılı Ajanda ve Tarihsiz Defterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter