Kurumsal Motivasyon Hediyeleri

Kurumsal Motivasyon Hediyeleri

Kurumsal motivasyon hediye, etkinlik, ikramiye ve daha birçok şekilde artırılmaya çalışılıyor. Modern yaşamın modern iş dünyasında çalışanların enerjisinde yaşanılan düşüklük iş verimliliğini etkiliyor, bireysel değil kolektif bir motivasyon kaybına sebep oluyor. İş dünyası yıllardır motivasyonu artırma çalışmaları yapıyor, ciddi emek ve bütçe harcayarak çalışanların iyi hissetmesini sağlıyor. Bu süreçte kurumsal motivasyon hediyeleri en sevilen çaba oldu diyebilirsiniz.

Her şirkette sene boyunca çeşitli zamanlarda, çalışan için özel günlerde motivasyon hediyeleri sunuluyor. Örneğin, önemli bir proje geliştirme sürecinde yöneticiler çalışanlarının çabasını takdir etmek ve motivasyonlarını beslemek amacıyla kurumsal hediye kutusu hazırlatabiliyor. Hediyelerin içeriği değişiyor; bazen hobi seti, bazen teknolojik hediyeler, bazense ofis yaşamını kolaylaştıracak ürünlerden oluşuyor. Nihayetinde çalışan kendini özel v e değerli hissediyor.

 

Kurumsal Motivasyon Hediyeleri

Kurumsal Hediye Fikirleri

Lezzetli hediyeler

Kahve, çay, lokum, çikolata, jelibon, kurabiye ve benzeri minik lezzetler, sıcacık içecekler motivasyon hediyesi çözümleri arasında en çok tercih edilenleri oluşturuyor. Şık kutu ya da paket içerisine motivasyon notuyla birlikte eklenilen bu hediyeler yüzlerde gülümseme oluşturmayı başarıyor.

Teknolojik ekipmanlar

USB bellek, powerbank, şipşak fotoğraf makinesi, telefon standı, hoparlör, kablosuz kulaklık gibi günlük yaşamda sık kullanılan, kişileri eğlenceli zamanlara iten teknolojik ürünler başarılı sonuçlar veriyor. Kurumsal hediye çözümleri için minik ama etkili ürünler arasında her zaman teknolojik ürünler vardır.

Hobi seti

Kurumsal motivasyon hediyeleri her zaman ofis yaşamına hitap etmek zorunda değil. Farklı kurumsal hediyeler isteyenler çalışanlarına hobi setleri hazırlıyor. Ahşap, cam, mum, sabun, resim kitleri çalışanlara bireysel keyif zamanları vadediyor.

Ofis yaşam kutusu

Ajanda, kalem, fincan, kahve, frenc press tarzı ürünler ofis çalışanının temel ekipmanları gibi artık. Motivasyon hediyesi hazırlarken ofis temasını seçen şirketler bu ürünlerden vazgeçemiyor, çalışanların ofis içi yaşamını hedef alıyor.

Boxlab Turkey ile Kurumsal Hediye Çözümleri

Boxlab Turkey, uzun yıllardır ülkemizdeki tüm şirketlerin kurumsal hediye çözümleri için çalışıyor. Motivasyon, terfi, kutlama, tebrik ve benzeri tüm durumlarda Boxlab Turkey yaratıcı ekibi farklı, şık, konsept hediye kutuları hazırlıyor, çalışanların iş yaşamını destekliyor. Kurumsal yaşamdaki yoğun rekabet, tempolu yaşam, stresli zamanlar şık motivasyon hediyeleri geride bırakılabiliyor. Çalışanlar stresli tempolarında yöneticilerinin kendilerini düşündüğünü gösteren şık jestlerle mutlu hissediyor, önemsendiğini görüyor. Sizler de şirket çalışanlarınıza şık hediye kutuları ile jest yapmak isterseniz kurumsal hediye çözümlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Hediye ve Promosyon
Kurumsal Teknolojik Hediyeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter