Kurumsal Teknolojik Hediyeler

Kurumsal Teknolojik Hediyeler

Çalışanlar, müşteriler, VIP konuklar ve iş ortaklarınız için istediğiniz teknolojik kurumsal hediyeler prestijli iş dünyasında fark yaratıyor. Şirketler her yıl sene sonunda yeni yıl armağanları dağıtıyor, promosyon çalışmaları başlatıyor. Sene içerisinde ise özel günleri, başarıları, reklam çalışmalarını desteklemek amacıyla çeşitli konsept hediyeler hazırlıyor. Kurumsal motivasyon hediye kutusu çalışanların verimliliğimi artırmada en çok tercih edilen adımlardan biri kabul ediliyor. Dekoratif hediye kutusu içerisinden çıkan farklı hediyeler iş yaşamına hareket kazandırıyor, günün yorgunluğunu alıyor. Bu rutinde farklı, özgün, dikkat çekici ve öncü olmak isteyen şirketler kurumsal teknolojik hediyeler tercih ediyor. Bu hediyeler genel anlamda şöyledir;

 

Kurumsal Teknolojik Hediyeler

Hoparlör

Müzik dinlemenin doyumsuz tadını artıran hoparlörler, yeni nesil tasarımlarıyla çok şık ve minimal! Boxlab Turkey, teknoloji ürünleri konusunda eşsiz tasarımlar ve seçenekler sunuyor. Kablosuz, bluetooth hoparlör modelleri mini boylarıyla her yerde kullanıcılara eşlik ediyor, müzik keyfini artırıyor.

Powerbank

Teknoloji çağında kime şarj dayanır ki? Boxlab Turkey, modern çağ insanlarının akıllı cihaz deneyimini iyileştirmek amacıyla birbirinden şık logolu powerbank modelleri sunuyor, kurumsal yaşam insanlarının hayatına pratiklik kazandırıyor.

Akıllı saat

Modern çağın gelişmiş saatleri artık akıllı. Akıllı saatler zamanı kontrol etmek dışında telefon görüşmelerine, mesajlaşmaya, sağlık değerlerini kaydetmeye yarıyor, şık tasarımıyla gün boyu kullanıcılara hizmet ediyor.

Kablosuz şarjlı Mouse pad

Kablosuz şarjlı Mouse pad hem telefon hem Mouse için şarj hizmeti veriyor, kablosuz tasarımıyla çok dikkat çekiyor. Kurumsal teknoloji hediyeleri arasında pratikliğiyle göz dolduran tasarım, hediye kutularının en keyifli ürünlerinden biri oluyor.

Şarjlı organizer

Bir organizer düşünün hem kartlarınızı, paranızı hem de telefonunuzu taşısın ama telefonunuzu aynı zamanda şarj etsin. Kulağa harika gelmiyor mu? Boxlab Turkey yenilikçi teknolojisiyle kurumsal hediye kutularını zenginleştiriyor.

Kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklık gündelik yaşamın bir parçası haline geldi. Telefon kullanımına pratiklik kazandıran, online görüşmeleri rahatlatan kablosuz kulaklık artık kurumsal yaşamın vazgeçilmezi. Kurumsal teknoloji hediyeleri için minimal fakat işlevsel ürün arayanlar kulaklıklara yöneliyor.

Boxlab Turkey ile Yenilikçi Teknoloji

Boxlab Turkey, kurumsal iş dünyasının hediye ve ürün tedarikçisi olarak uzun yıllardır modern müşteri deneyimi sunuyor. Kurumsal teknoloji hediyesi, motivasyon kutusu, hoş geldin kiti, özel gün hediyesi gibi süreçleri yöneten ve şık kutular hazırlayan ekibimiz, her seferinde daha yenilikçi ve modern çözümler üretiyor. Sizler de kurumsal hediye kültürünü profesyonel biçimde yönetmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçin, yenilikçi yaklaşımımızdan en uygun fiyat avantajlarıyla yararlanın.

 

 

Kurumsal Motivasyon Hediyeleri
Benzersiz Kurumsal Hediyeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter