Kurumsal Hediye Kutuları

Kurumsal Yaşamın Motivasyon Kaynağı Hediye Kutuları

İş yaşamı stresin hüküm sürdüğü bir atmosfere sahip. Yoğun tempoda günlük iş rutinini tamamlamaya çalışan kurumsal yaşamın emekçileri, zamanla motivasyon kaybı yaşayabiliyor. Ancak motivasyonu artırmanın yolları her zaman yöneticiler ve liderler tarafından önemseniyor. İşbu noktada kurumsal hediye fikirleri devreye giriyor.

Kurumsal yaşamı renklendiren, çalışanların iş motivasyonunu artıran ve çalışanlara kendini özel hissettiren hediye kutuları, zengin bir kurumsal hediye olarak verildiğinde şüphesiz mutluluğu artırıyor. Bu konuda Boxlab Türkiye olarak kurumlara, kişilere özel hediye kutusu seçenekleri sunuyoruz.

Şık kurumsal hediye kutuları, iş yaşamında ihtiyaç duyulan ya da kişiyi mutlu edecek fikirlerden yola çıkılarak hazırlanıyor. Masa başında çalışırken bir şeyler içmek istediğinde sana özel bir fincanda hatta kahve demliği mesela moka potun olsun istemez miydin? Kurumsal hediyeler çalışmalarımızda hazır hediye kutuları haricinde üç bine yakın ürün çeşitliliğiyle yenilikçi, modern, mutluluk verici, şık kurumsal kutular hazırlıyoruz.

Kadın ve erkek çalışanlara yönelik bin bir çeşit hediye kutusu bulabileceğiniz Boxlab Türkiye, kurumsal prestiji artıracak kutularıyla sizleri bekliyor.

Kurumsal Hediye

Kurumsal Kimliğe Uygun Kurumsal Hediye Seçenekleri

Şirket çalışanlarına hediye vermek isteyen yöneticiler ya da iş arkadaşları, Boxlab Türkiye’nin farklı kurumsal hediyelerini tercih ediyor. 80 kategoride, 3000 ürün çeşitliliği sunan ekibimiz, söz konusu hediye olduğunda eğlenceli ürünlerden işlevsel ürünlere kadar kişileri mutlu etmeye yetecek farklı hediye fikirleriyle şaşırtmayı seviyor.

Kurumsal hediye denince akla ilk ajanda, isimlik, kalemlik gibi ofis yaşamında ofis masasının üzerinde yer alması gereken ürünler geliyor. Ancak biz bu sıradanlığın zenginleşmesini savunuyoruz. Her zaman şaşırtıcı, zarif, modern, yenilikçi, gülümsetici olmalıdır.

Elbette ürün yelpazemizde isimlik, kartvizitlik, kalemlik, takvim vb. ofis ürünleri yer alıyor ama romantik mumlar, zarif moka potlar, şık kupa bardaklar, edebi kitaplar, profesyonel ajandalar, renkli not defterleri, kokulu mumlar, ofiste yetiştirilebilecek bitkiler, cam objeler, bardak altlıkları, telefon askısı, teknolojik ürünler, termoslar, kokular, leziz çikolata ve kahveler…

Boxlab Türkiye’nin en büyük hizmet avantajı; kurum sahiplerine istedikleri ürünlerden oluşan kurumsal hediye kutusu hazırlıyor olması. Minik minik bir sürü hediye ya da sadece kurumsal kimlikle özdeşleşen birkaç hediyeyi küçük bir notla birlikte çalışanlara sunabiliyoruz.

Kurumsal Hediyeler

Boxlab Türkiye Kurumsal Hediye Kutularıyla Motivasyonu Artırıyor

Kurumsal hediyeler için size müthiş fikirler veren, hazır hediye kutularıyla işinizi kolaylaştıran Boxlab Türkiye, cazip fiyatlarıyla da mutlu etmeyi başarıyor. Toplu kurumsal hediye kutusu alımlarında özel fiyat sunan Boxlab, çalışanların motivasyon kaynağı olmayı başarıyor.

İş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ekibiniz ya da sevdiğiniz kişilere kurumsal bir hediye vermeyi istiyorsanız eğer Boxlab Türkiye’nin kurumsal hediye kutularını mutlaka incelemelisiniz.

Özel günlerde, terfilerde, iş kutlamalarında, başarılı hamlelerde ya da sadece çalışan mutluluğunu desteklemek amacıyla kurumsal hediye kutularımızı tercih edebilirsiniz.

En uygun hediye kutuları fiyatlarıyla karşılaşacağınız Boxlab Türkiye sizinle tanışmaya hazır.

Instagram sayfamızı takip ederek kurumsal hediyelerle ilgili kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Yeni İş İçin Ne Hediye Alınır?
Bir Firma Çalışanına Ne Hediye Alır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter