Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Kurumsal yaşamda çalışan motivasyon kutuları ve genel anlamda hediyeler çok sevilir. Verimliliğini kaybeden ya da önemli bir başarı elde eden çalışanlara kurum yöneticileri hediyeler verir. Kurumsal yaşamın soğuk atmosferinde bu tür kurumsal hediye paketleri oldukça hoş karşılanıyor, çalışanlar kendilerine verilen değeri hissediyor. Yöneticiler, çalışanlarının özel yaşamına saygılı, iş yaşamına ise hoşgörülü yaklaşabilmek adına önemli başarıları, evlilik – çocuk gibi önemli günleri unutmuyor, sürpriz hediye fikirleri ile çalışanları mutlu etmeyi planlıyor. Yöneticiler bu tür etkinliklerden ötürü her yıl benzer bir soruyu soruyor: Bir şirket çalışana ne hediye almalı? En yaratıcı kurumsal hediyeler nelerdir?

Boxlab Turkey, kurumsal yaşamın kurumsal hediye ajansı olarak görev alıyor, her yıl günün anlam ve önemine uygun şık hediye kutuları hazırlıyor. Boxlab Turkey ekibi için kurumsal hediyeleşme kültürü naif hediyelerle sürüyor. Kitaplardan kahvelere, mumlardan tütsülere kadar üç binden fazla ürünün olduğu hediye yelpazemiz, kutulara girmek için sırasını bekliyor. Şirketler, ajanslar için yılbaşı arifesi de önemli ve kutlanması gereken bir dönem. İşbu sebeple kurumsal yılbaşı hediyeleri alarmı çalıyor. Yeni yıl hediye kutuları, senenin bitişini yeni senenin ise gelişini tüm coşkusuyla kutlamak üzere ekibimizin yaratıcı beyin fırtınası sonucunda hazırlanıyor.

Kurumsal yaşamın yeni bir seneye adım atacağı dönemde, sıradan bir kurumsal hediye çeki vermek yerine anlamlı ve zarif hediyeler vermek isteyen yöneticiler, Boxlab Turkey ile anlaşıyor, yılbaşı hediye kutuları hazırlatıyor.

 

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Yeni Yıl Hediyeleri Boxlab Turkey Kutularında

Yılbaşı ruhunu yansıtan sürpriz hediye kutuları zengin içeriklerle dolu. Hediye kutusundan çıktığında kurumsal yaşamın beyaz yakalarını mutlu edecek her şey ekibimiz tarafından özenle, zarif notlarla hediye kutularına yerleştiriyor. Hediye kutularımızın içerisinde birkaç parça bulunuyor, her bir hediye kişiselliği, işlevselliği ile dikkat çekiyor. Bir kutu mutluluk sunan hediye kutularının içerisine en çok konulan hediyeler şöyle;

Kitap & dergi

Okumayı sevenler ekibimizin gözünden kaçmıyor. Yılbaşı hediye paketleri içerisinde kitaplar sıklıkla yer alıyor. Edebiyatın önemli eserlerini Boxlab Turkey kutularında görmek mümkün. Boxlab Turkey kaliteli edebi eserleri ile okuma rutini bozulanları adeta okumaya davet ediyor.

Kokulu mum & tütsü

Hoş kokulu mumlar, ritüellerin vazgeçilmezi tütsüler yine kurumsal hediye kutusu konseptinde yer alıyor, yılbaşı temasında öne çıkıyor. Kokulu mumlar ve tütsüler özellikle kadın çalışanlar için şahane bir motivasyon sağlıyor.

Kahve & çay

Günlük hayatın vazgeçilmez içecekleri Boxlab Turkey hediye kutuları içerisinde içilmeyi bekliyor. Kurumsal hediyeci sorumluluğuyla hareket eden ekibimiz, çalışırken zamanın daha keyifli ve leziz geçmesini sağlayan kahveleri, çayları unutmuyor.

Fincan & kupa & termos

Fincan, kupa bardak, termos üçlüsü şahsa özeldir ve iş yerlerinde herkesin bu minimal ürünlerden vardır. Kişiye özel hediye fikirleri kapsamında her dönem çok popüler olan üçlü, kurumsal hediye konseptinde ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

Mokapot & French Press

Kahve demlemenin keyfini bilenler mokapot ya da French press kullanıyor. Hazır kahvelerin kötü lezzetinden kurtaran kahve demlikleri, öylesine kişiselleşti ve popülerleşti ki herkesin alışveriş listesini süslemeye başladı. Boxlab Turkey, kahve demliklerini iş yaşamıyla buluşturmaya hazır!

Ajanda & not defteri & kalem

Kırtasiye hediye fikirleri her zaman sevilen hediye türlerindendir. Ajandalar ise sene sonunda, sene başında verilmesi beklenen ve istenilen bir hediye. Yılbaşı hediye kutusu için şahane bir kurumsal hediye fikri olduğu için ekibimizin gözünden kaçmıyor.

Yeni Yıl Hediye Kutuları Boxlab Turkey’den!

Boxlab Turkey üç binden fazla ürün çeşidine sahip. Bu ürünler trend hediyeler arasında boy gösteriyor, her yıl yenileniyor. Kurumsal ya da özel gün hediye fikirleri arayanlar için ekibimiz hummalı bir çalışma kaydediyor, aynı gün teslimat seçeneğiyle çok yönlü bir hizmet veriyor. Sizler de sevdiklerinize, çalışanlarınıza yeni yıl ruhunu hissettirecek sürpriz hediye kutuları göndermek isterseniz sitemizden sipariş verebilir ya da bizimle iletişime geçerek size özel konsept hediye kutuları hazırlamamızı sağlayabilirsiniz. Boxlab Turkey, yüzlerce şirkete, binlerce çalışana motivasyon kutusu hazırlamış gelişmiş bir ekip tarafından yönetiliyor, hediye trendlerini belirliyor. Yeni yıldan terfi haberine, motivasyondan kurumsal bayram hediyesine kadar her türlü özel güne uygun hediyeyi Boxlabturkey.com’dan sipariş edebilirsiniz.

 

Yeni İşinde Başarılar
Müşteri Ziyaretini Şenlendiren Hediyeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter