Logolu Kalem

Logolu Kalem

Günlük yaşam alışkanlıkları arasında modern çağın tüketim çılgınlığına ve teknolojik gelişimlere rağmen işlevselliğini kaybetmeyen nadir ürünlerden biri kalemler diyebiliriz. Kalemler evde, işte, okulda, seyahatte her yerde bir şeyleri kaydetme, bir şeyleri vurgulamak için hala çok gerekli bir kişisel eşya. Logolu kalem işte bu yüzden promosyon firmaları ve markalar için çok kıymetli. Promosyon kalem, defter, ajanda üçlüsü işlevselliğin getirdiği bir popülariteye sahip. Zamanı asla geçmiyor, herkesin işine yaradığı için daima ilgi görüyor. Markalar, küçük işletmeler, yeni girişimler baskılı kalem ile promosyon çalışması yapıyor. Promosyon kalemler üzerine logo, marka adı, iletişim bilgisi ya da sadece logo ve slogan cümlesinin yer verildiği bir reklam aracı sayılıyor. Kalemler işlevselliği ve temel gereksinim olması sebebiyle çok geniş kitlelere kısa sürede ulaşıyor, marka aşinalığı yaratıyor, marka ve müşteri arasında samimi bir güven duygusu yeşertiyor.

Logolu Kalem

Promosyon Kalem Çeşitleri

Logolu kale çeşitleri kurşun, tükenmez, dolma kalem gibi çeşitlerden oluşuyor. Kalemlerin ortak özelliği üzerine marka – logo – motto baskısı yaptırabiliyor olmak. Promosyon firması olarak Türkiye ve dünya çapında hizmet veren Boxlab Turkey, kaliteli kalemleri kaliteli baskılarla dağıtıma hazır hale getiriyor. Kalemler çalışma masasında, çantada, kitaplıkta her yerde duran, kullanılan bir ürün. Üzerinde logonun, markanın yer alması her kullanım alanında farklı kişilere hitap etmesi anlamına geliyor. Boxlab Turkey, doğal tanıtım çalışması yapmak isteyen gerçek ve tüzel kişilere, baskılı logolu kalem siparişi oluşturma şansı veriyor, bütçe kontrolü sağlıyor. Kurşun kalemler eğitim çevresinde, tükenmez kalemler ise tüm sektörlerde ve iş yaşamında kullanılıyor. Şık kalemler üstüne yapılan şık baskılar, promosyon kalem ihtiyacına çözüm sunuyor.

Kaliteli ve Uygun Fiyat Logolu Promosyon Kalem

Boxlab Turkey, promosyon ürün imalatı yapıyor, tasarımlarıyla ve yüksek baskı kalitesiyle tüm Türkiye’den sipariş alıyor. Kurumsal promosyon çalışmaları kapsamında markasına özel kalem sipariş edenler, Boxlab Turkey ile kısa sürede çalışmaları başlatabiliyor. Kaliteli, uygun fiyat promosyon ürün siparişi vermek isteyenler yaratıcı çözümlerimizle tanışıyor. Sizler de 1.kalite baskılı kalem ya da farklı eşantiyon ürünleriyle ilgili profesyonel çözüm almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

Baskılı Termos Mug
Bristol Kapak Kutular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter