Masaüstü Bayraklar

Masaüstü Bayraklar

Özel kuruluşlarda, makam masasında şıklığıyla yer alan makam bayrağı, reklam yapmak, milli değerlere saygı göstermek, kurumsal kimliği öne çıkarmak ya da yalnızca dekoratif görüntü sunmak amacıyla kullanılıyor. Masaüstü bayraklar, resmiyeti temsil etmesi açısından önem taşıyor, makam odalarının ciddiyetini vurguluyor. Boxlab Turkey, reklam yapmak ya da resmiyeti öne çıkarmak, kurumsal yapıya uygun bir makam odası dekorasyonu hazırlamak isteyenlere ofis masa bayrağı çeşitleriyle hizmet veriyor. Masa bayrakları, özel ve resmi kuruluşlarda resmiyeti sembolize etmek için kullanılıyor, her masaya göre farklı ölçülerde tasarlanabiliyor. Boxlab Turkey, kendi tesisinde kurumlara özel toptan masaüstü bayrakları tasarlıyor, sipariş üzerine üretimi gerçekleştiriyor. Masa bayrakları polyester ya da saten kumaşlardan özel olarak tasarlanıyor. Ancak kumaş çeşidi, isteğe bağlı olarak değiştirilebiliyor. Boxlab Turkey, üretim konusunda müşteriye özel hareket ediyor, geniş seçenekler sunuyor.

Masaüstü Bayraklar

Logolu Masa Bayrakları

2’li masa bayrağı modelleri logolarla, sloganlarla, firma isimleriyle süsleniyor. İkili bayraklarda genellikle bayraklardan biri logolu, diğeri ise çoğunlukla Türk Bayrağı oluyor. Bu şekilde resmiyet ve tanıtım birlikte sunulabiliyor. Boxlab Turkey, masaüstü bayrak çeşitlerinde tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve farklı boylarda kaliteli bayrak modelleri hazırlıyor. Masaüstü bayrakları gümüş, bronz stantlarla birlikte takım olarak kullanıma hazır hale getiriliyor. Masa bayrak takımı, makam odalarının, makam masalarının vazgeçilmezlerinden kabul ediliyor, kuruma ve markaya özel tasarlanıyor. Özel kumaşlar, gelişmiş baskı teknolojisi, dijital tasarım çözümleriyle Boxlab Turkey, makam bayrağı üretimi ile eşsiz bir hizmete imza atıyor.

Boxlab Turkey’den Masa Bayrak Takımı

Türk bayrakları masaüstü tasarımları eğitim sektöründen iş yaşamına kadar her alanda kullanılıyor. Dekoratif olmasının yanı sıra resmi ve ciddi olması masaüstü bayraklarını gerekli kılıyor. Boxlab Turkey, logolu masa bayrağı siparişlerini toplu alıyor, özel olarak hazırlıyor. Türkiye’nin her yerinden sipariş alan Boxlab Turkey, üretim tesisinde her bayrak türü için yeni üretim gerçekleştiriyor. Türkiye’nin en gelişmiş ve en hızlı üretim tesislerinden birine sahip olan Boxlab Turkey, masaüstü bayraklar, flamalar, ayaklı bayraklar gibi birçok bayrak çeşidini üretiyor. Şık ve kaliteli bayrak siparişleri için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Kahve Fincanları
Etiket ve Sticker Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter