Müşteri Ziyaretini Şenlendiren Hediyeler

Müşteri Ziyaretini Şenlendiren Hediyeler

Müşteri Ziyaretini Şenlendiren Hediyeler. Bankacılık, bilişim, yazılım, pazarlama, sigorta ve benzeri birçok iş alanında müşteri ziyaretleri gerçekleştirilir. Müşterileri ziyaret ederken eli boş gitmemek amacıyla genellikle çiçek tercih edilir. Bazense kurumsal hediye diye tabir ettiğimiz promosyon kalem – defter tarzı hediyeler verilir. Müşteriye ne hediye götürülür sorusunun yanıtı aslında sınırsız.

Müşteriye hediye vermek istendiğinde müşterinin ilgi alanına, çalışma alanına uygun hediyeler tercih edilebilir, zarif bir hediye paketiyle sunulabilir. Kurumsal hediye ajansları, iş yaşamında şirketlerin çalışanlarına hediye verme rutinini müşterilerle genişletiyor. Çalışana motivasyon hediye kutusu hazırlatan şirketler, müşterilerini de aynı şekilde mutlu etmek, değer verdiğini göstermek istiyor.

Müşteri Ziyaretini Şenlendiren Hediyeler

Müşteri ziyareti hediyeleri ne olabilir? Öncelikle hangi alanda faaliyet verdiğinizi göz önünde bulundurun. Sonrasında ise müşterilerinizin işini, yaşamını. Zira birçok sektör oyuncusu, VIP müşteri ziyareti hediyesi olarak kişiye özel hediyeler hazırlıyor. Örneğin, söz konusu müşteri edebiyatla ilgiliyse edebiyatın nadide eserlerinden birini hediye etmek müşteriyi memnun etmeye yetiyor. Müşteri böyle durumlarda kendini özel ve değerli hissediyor, hizmet aldığı ya da almayı düşündüğü şirketin müşteri hassasiyetini görüyor.

Müşterilerinize değer katan hediyeler

Kurumsal şirketler müşterilerinin kendilerine kazandıracağı prestiji ve maddi gücü biliyor. Ayrıca müşteriye değer vermenin, hissettirmenin iyi bir PR çalışması olacağını, yeni müşteriler için organik reklam sağlayacağını ve en önemlisi şirketin imajına olumlu katkılar sunacağını gayet iyi biliyor. İşte bu yüzden müşteri ziyaret hediyeleri, VIP müşteri memnuniyetine önem veriliyor.

Boxlab Turkey, müşteriye ne hediye verilir, VIP müşteriler nasıl memnun edilir, şirketler müşterileri için nasıl kurumsal hediye paketleri hazırlayabilir sorularına yanıt oluyor. Üç binden fazla ürün çeşidiyle kurumsal firmalara hediye ajansı hizmeti veren Boxlab Turkey, gelişmiş ekibi sayesinde şirketlere, kişilere özel hediye kutusu modelleri hazırlıyor.

Kurumsal ziyaret hediyeleri biraz ciddi biraz saygın biraz da müşterinin ilgisini çekecek özelliklere sahip olmalıdır. Ciddi bir müşteri ziyaretine pamuk şeker temalı bir hediye hazırlamak pek tercih edilmez. Kurumsal ziyaretlerde hediye tercihi kurumsal formda fakat biraz samimi olsun isteniyor. Örneğin, kahve, fincan, kahve demliği, bardak altlığı, kalem, defter gibi ürünlerin yer aldığı konsept hediye kutuları istenilen saygınlığı ve samimiyeti bir arada sunuyor, müşterinin beğenisini kazanıyor.

Müşteriye ne hediye götürülür soruna yanıt arayanların amacı müşterilerine değer verdiğini en incelikli şekilde gösterebilmektir. Sıradan değil özgün, sıkıcı değil ilgi çekici, soğuk değil samimi hediye fikirleri ile şirketler müşterilerinden artı puan topluyor, onlara değer katıyor.

Müşterilere özel hediye kutuları

Hediye kutuları son yılların hediye trendleri arasında bir numarada yer alıyor. Boxlab Turkey’in de konsepti olan hediye kutuları, sadece romantik ilişkilerde tercih edilmiyor. Kurumsal yaşamda sıklıkla hediye kutuları boy gösteriyor, şirketler çalışanlara motivasyon hediyesi kapsamında şık kutular sipariş ediyor. Şimdi yeni trend, kurumsal ziyaret hediyeleri için kutu konsepti tercih etmek. Firmalar, işletmeler, şirketler, girişimler, markalar sürpriz hediye kutusu fikirleriyle hareket ediyor.

Bir kozmetik markasını düşünün, yeni bir ürün serisi çıkarıyor. Tanıtımını nasıl yapar? Nasıl daha çok kişiye ulaşır? Ürünlerinin kullanılmasını istendiği potansiyel müşteri sayılan alanda nasıl hareket eder? Cevabı basit: Müşteri hediye kutuları ile. Kozmetik örneğini devam ettirelim; markalar, çıkardıkları yeni koleksiyonu tanıtırken aynı zamanda müşterisi olacak ya da zaten müşterisi olan kişilere, sektörlere minimal hediye kutuları hazırlayıp gönderiyor. Bu hediye kutusunun sağladığı prestij yüksek bütçelere bedel olabiliyor. Bazen sadece saygınlık, imaj çalışması için müşteri hediyeleri hazırlanıyor. Müşteri Ziyaretini Şenlendiren Hediyeler özenle seçilmektedir.

Boxlab Turkey, sınırsız hediye konseptleriyle şirketlerin müşteri ziyaretlerini şenlendiriyor, imaj çalışmalarını destekliyor. Birbirinden şık hediye kutusu modellerimizi, üç binden fazla ürünle zenginleştiriyoruz.

Boxlab Turkey Kurumsal Hediye Fikirleri ile Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor

Boxlab Turkey ekibi, kurumsal yaşamın tüm zorluklarını biliyor, yoğun temponun ve rekabetin yaşandığı iş yaşamında çalışan motivasyonu ile müşteri memnuniyeti sağlamanın ne denli zor olduğunu görebiliyor. Ekibimiz, kurumsal müşteri ziyaret hediye fikirleri ile memnuniyet odaklı bir hediye çalışması yürütüyor. Hediyeler her zaman tek parça olmak zorunda değil; şık bir hediye kutusu daima fark yaratır. Ekibimiz, kurumsal yaşamın ihtiyaçlarını profesyonellikle ele alıyor, yenilikçi fikirler sunuyor ve memnuniyeti garantileyen kurumsal hediye kutuları hazırlıyor.

 

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri
Yeni İşe Giren Birine Ne Hediye Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter