Olmazsa Olmaz: İşe Başlama Kiti

Olmazsa Olmaz: İşe Başlama Kiti

Kurumsal hoş geldin kiti tüm dünyada kullanılıyor. Türkiye’de büyük şirketlerin, yenilikçi girişimcilerin uyguladığı welcome kitleri, işe başlayan kişinin iş yerinde kullanacağı ürünleri ve kişisel yaşamına dahil edebileceği küçük işlevsel hediyeleri ifade ediyor. Hoş geldin kiti için spesifik bir ürün içeriğinden bahsetmek mümkün değil. Şirketlerin tercih edeceği içerik kit oluşturuyor. Bazı şirketler tamamen teknoloji ve kırtasiye ofis ürünlerini tercih ederken bazı şirketler kitap, kahve, fincan gibi daha kişisel keyif alanına hitap eden minimal konsept kitler tercih edebiliyor. Bu kitler ‘aramıza hoş geldin’ mesajı içeriyor, yazılı şekilde kutulara iliştiriliyor. İşe başlarken kendisine sunulan aramıza hoş geldin paketi ile daha ilk günden motivasyonunun arttığını hissedenler, çalışana değer verilen bir şirkette çalışmanın keyfini deneyimliyor. Şirketler çalışan motivasyonunu desteklemek, değer vermek için bu tarz kurumsal hoş geldin kiti kullanıyor, çift yönlü kazanç sağlıyor. Bu yüzden özetle diyoruz ki, Olmazsa Olmaz: İşe Başlama Kiti

Olmazsa Olmaz: İşe Başlama Kiti

Kurumsal Hoş Geldin Hediye Setleri

Boxlab Turkey, şirketlerin ihtiyaç duyduğu kurumsal hoş geldin kitleri ile çalışanlarının temel ihtiyaçlarını gözetiyor, motivasyonlarını artırıyor. İşe başlayanlar böyle bir uygulama ile şirketin kurumsallığını görüyor ve bunu organik biçimde yayıyor. Şirketler, çalışanlarına verdikleri değer ile prestij kazanıyor. Çalışanlar değer gördüğü yerde verimliliğini artırıyor, şirketler ise duyarlı jestleriyle rekabet gücünü artırıyor.

Yeni işe başlayana hoş geldin hediyesi için binlerce fikir üretilebiliyor. Boxlab Turkey, hediye kutuları hazırlarken sektöre, çalışanların temposuna, iş rutinine, trendlere göre hareket ediyor, örnek tasarım paketle sunum yapıyor. Şirketler ofise hoş geldin hediyesi için belli bir bütçe ayırıp bütçeye göre paket oluşturulmasını talep edebiliyor. Böyle zamanlarda yaratıcı ekip maksimum fayda sağlayacak kitler hazırlayarak çalışanların gönlünü kazanıyor.

Boxlab Turkey konsept hediye kutusu konusunda yenilikçi tavrıyla tüm sektörlerde çalışanların takdirini toplayan hediyeler hazırlıyor. Düşünülmüş, çaba gösterilmiş şık hoş geldin kiti modelleri kurumsal yaşamın duygusal yönünü öne çıkarıyor, Boxlab Turkey bu aşamada başarılı çözümler üretiyor.

Boxlab Turkey Ekibinden Yaratıcı Hoş Geldin Setleri

Ofise hoş geldin paketi ya da aramıza hoş geldin mesajı olacak setler için doğru ekip Boxlab Turkey’de sizi bekliyor. Yaratıcı ekibimiz, sektördeki prestijinizi artıracak, çalışanların motivasyonunu artıracak zengin hediye setleri hazırlıyor. Kurumsal yaşama biraz hareket, biraz şıklık kazandırmak için hemen siz de bizimle iletişime geçin, çalışanlarınızı küçük sürprizlerinizle şaşırtın.

 

Özenle Seçilmiş Kurumsal Hediyeler
Kurumsal Hediye ve Promosyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter