Tasarım ve Konsept Kart Hizmetleri

Tasarım ve konsept kart hizmetleri Boxlab Turkey üretim tesisleriyle sizlerle buluşuyor. İş yaşamının vazgeçilmez kimliği kart – kartvizit – yaka kartı ve benzeri ürünler, önce tasarım sonra üretim desteğiyle siz profesyonellerle hizmetinizde. İş dünyasında herkes profili, uzmanlığı için kartvizit kullanıyor. İş yerleri bina giriş çıkışlarında kullanmak üzere kart bastırıyor. Görev dağılımını gerçekleştirmek, personellerin görevlerini göstermek amacıyla ise yaka kartları, isimlikler hazırlanıyor. Boxlab Turkey tüm bu süreçte ihtiyaç duyulan kurumsal kart hizmetlerinde tasarım ve baskı hizmetleriyle çözümler üretiyor. Tasarım ve konsept kart hizmetleri, her yeni personel, terfi ya da yenilik amacıyla yıl boyunca talep yaratılan bir alan. Boxlab Turkey, yaratıcı ekibiyle birlikte kurumsal imajı destekleyecek şık tasarımlara imza atıyor, yüksek kalitede kart baskı hizmeti veriyor.

Tasarım ve Baskı Hizmetleri Bir Arada

Kart tasarımında anlaşılır, net, dikkat çekici ve şık çözümler arayanlar güçlü tasarım ekibine sahip olan Boxlab Turkey’i tercih ediyor. Kart ve kartvizitlik tasarımlarıyla iş yaşamını destekleyen Boxlab Turkey, kişiye ve markaya özel hareket ediyor. Kartvizit tasarımında font seçiminden renk kalitesine kadar her unsur çok önem taşıyor, kişilerin ve firmaların imajıyla doğrudan ilişkilendiriliyor. Çok yönlü, işlevsel bir kart tasarımı isteyenlerin tercihine göre özel konsept kartlar tasarlayan yaratıcı ekibimiz, kaliteli baskı teknolojileriyle zamansız kartlar üretiyor. Toplu kart bastırmak isteyenler, üretim tesisimizin gelişmiş teknolojisinden yararlanıyor. Kaliteli kâğıt, kaliteli baskı, hızlı ve güvenli teslimat ile kimse vakit kaybetmiyor, iş yaşamının en ilgi çekici konsept kart tasarımlarına sahip olunuyor. Boxlab Turkey’nin tasarım ve konsept kart hizmetleri gelişmiş özellikleri, profesyonel çözümleriyle sizlerle.

Boxlab Turkey’den Kurumsal Çözümler

Boxlab Turkey, en uygun kart baskı türüyle tüm Türkiye’nin hizmetinde! Profesyonel bir tasarım ve matbaa ekibiyle hizmet veren Boxlab Turkey, size özel kartları eksiksiz, şık tasarımlarla kullanıma hazır hale getiriyor. Kart, kartvizit ihtiyaçlarınızda ekibimizle iletişime geçin, size özel tasarımla yüksek kalitede baskı hizmeti alın. Boxlab Turkey, ülkenin her yerinden sipariş alıyor, kısa sürede güvenle teslimat yapıyor.

  Kurumsal Hediye Kutularının Önemi

  Kurumsal hediye kutuları, adından da anlaşılacağı üzere daha çok iş alanındaki motivasyonu artırmaya yönelik sürprizleri içinde barındırır. Kurumsal hediye kutuları, pek çok kurum, kuruluş ya da şirket tarafından tercih edilir. Daha çok markanın bilinirliği ya da motivasyonu yükseltme amacıyla oluşturulur. Markalar günümüzde motivasyonu artıracak bu tip yaratıcı eğilimlere oldukça açıktır. Diğer yandan şirket bağlılığını artırma noktasında da kurumsal hediye kutuları önemli bir yerde durur. Ayrıca iş ortaklıklarını pekiştirmek ve yeni proje oluşumlarını desteklemek açısından da bu tip hediyelerin önemi yadsınamaz.

  Navigation
  Close

  Sepetim

  Close

  Wishlist

  Recently Viewed

  Close

  BOXLAB TURKEY

  Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

  Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

  Hesabın var mı?

  Close

  Categories

  Newsletter