Welcome Kitleri

Welcome Kitleri

Yeni işe başlamak müthiş bir heyecanın ve yaşamın kapılarını aralar her zaman. Yeni iş, yeni iş ortamı, yeni arkadaşlar, yeni bir çevre ve kurumsal yaşam… Yeni işe başlayanları bekleyen bir diğer güzellik ise welcome kitleri oluyor. Bu kitler, kurumsal hediyeleşme kültürünün başlangıcını temsil ediyor, yeni işe başlayan kişiye şık bir “hoş geldin hediyesi” oluyor. İş dünyasında şirketler artık çalışanlarına değer verdiğini göstermek amacıyla küçük hediyelerden yararlanıyor. Çalışan sadakatini sağlamak ve çalışan motivasyonunu artırmak için ise welcome kitleri, motivasyon kutusu, kurumsal hediye gibi jestlerden yararlanılıyor. Şirketlerin prestijini artıran bu tarz girişimler, kurum kültürünü yeni çalışana tanıtma şansı buluyor. İçtenliği, profesyonelliği, kurum kültürünü yansıtan ve çalışanlara verilen değeri temsil eden hoş geldin kiti içerisinde neler olabilir? Gelin biraz detaylandıralım.

 

Welcome Kitleri

Kurumsal İşe Başlangıç: Welcome Kiti

Welcome kiti nasıl hazırlanır, neler kullanılabilir? Kurumsal hediye ajansı olan Boxlab Turkey, bu süreçte şirketlere yardımcı oluyor, profesyonel çözümleriyle şık hediye kutuları hazırlıyor. Kurumsal hoş geldin kutusu modelleri sınırsız ürün seçeneğiyle hazırlanabiliyor. Hoş geldin mesajı içeren hediye kutularına çalışanların yaşamında yer edinecek kalıcı ürünler ekleniyor.

Kırtasiye ofis malzemelerini takip eden popüler ürün grupları kahve ve çay oluyor. Bitki çayları, özel çekim kahveler, demlikler ve fincanlar kişiye özel hazırlanıyor. Elbette welcome kitleri teknoloji ürünleri ile destekleniyor. Örneğin, şirket tarafından verilen laptop bu konsept kutunun içine konuluyor. USB bellek, powerbank, kulaklık, hoparlör gibi minimal teknoloji ürünleri ofis yaşamını destekliyor.

Planlayıcılar, termoslar, şirket sticker’ları, Mouse altlığı, laptop çantası, logo baskılı tişört, sweatshirt, aramıza hoş geldin mesajı, tebrik kartı gibi birçok ürün welcome kiti örneklerini oluşturuyor. Boxlab Turkey, çalışana hoş geldin hediyesi hazırlarken logolu ürünlerden bolca yararlanıyor, şirket kültürünün benimsenmesini sağlıyor.

Hoş Geldin Kiti Siparişi

İşe başlama kurumsal hediye kutuları için şirketlerin çözüm ortağı olan Boxlab Turkey ekibi, yenilikçi fikirlerle çalışanları memnun etmeyi başarıyor. Kurumsal yaşama renk kazandıran, daha işe başlanılan ilk andan itibaren çalışanın yüzünü güldüren hediye kutuları için yine kurumsal bir firma ile anlaşın. Firmamız Boxlab Turkey, size yenilikçi ve modern kurumsal hediye kutuları hazırlayarak çalışanlarınıza şık hoş geldin mesajı vermenize yardımcı oluyor.

Kurumsal Hediye Fikirleri ve Öneriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter