Yaratıcı Promosyon Ürünleri

Yaratıcı Promosyon Ürünleri

Sene boyunca promosyon ürün dağıtmak için birçok özel gün var. Bu günlerin en önemlisi yılbaşı kabul edilir. Sene biterken firmalar yılbaşında hangi promosyon ürünler seçilmeli, nasıl dikkat çekilmeli sorularına yanıt aranmaya başlanıyor. Yaratıcı promosyon ürünleri işte bu süreçte sıklıkla telaffuz ediliyor. Her firma çalışanlarına, özel müşterilerine, tanıtım maksatlı özel hediyeler hazırlıyor. Bu hediyeler bazen eşantiyon kalem olurken bazen logo baskılı kupa bardak olabiliyor. Firmalar VIP müşterilere, iş ortaklarına ve çalışanlarına konsept motivasyon kutusu dahi hazırlatabiliyor. Yaratıcı hediyeler arasında öncelikli amaç kaliteli ürün olması. İşte kaliteli ve yaratıcı promosyon ürünleri listesinde öne çıkanlar.

Yaratıcı Promosyon Ürünleri

Konsept hediye kutusu

Konsept hediye kutusu genellikle motivasyon, işe başlama kiti ya da noel armağanı olarak tercih ediliyor. Promosyon hediye seti yaratıcı olduğu kadar ayrıcalıklı ve şık bir tercihi de oluşturuyor. İçerisine istenilen her şey konulabilir. Özel tasarım, kadife kaplı kutu içerisine şık termos, fincan, mini ajanda, kalem, anahtarlık gibi minimal ürünler konulabilir. Bu konuda promosyon firmaları geniş ürün yelpazesi sunuyor.

Dijital ürünler

Fotoğraf makinesi, akıllı saat, dijital göstergeli termos, UDB girişli vintage radyo benzeri ürünler dijital ve teknoloji alanında en yaratıcı promosyon ürünleri listelerini süslüyor. İlk andan itibaren dikkatleri çekmek için gösterilen çabada teknoloji ürünleri amaca hizmet ediyor. Kullanıcılar günlük ve kurumsal yaşama hitap eden hediyelerle ayrıcalıklı hissetmeye başlıyor.

Telefon arkası kartlık

Baskılı Promosyon Hediyeleri bazen sadece basit ve işlevsel olsa yetiyor. Promosyon telefon arkası kartlık işte böyle bir ürün. Sadece telefonla dışarı çıkma özgürlüğü sunan kartlıklar, nakit ve kart taşımaya imkân tanıyor. Kurumsal eşantiyon ürün serisinde kartlıklar yeni nesil cüzdan olarak iş yaşamına şıklık kazandırıyor. Şık, işlevsel, yalın ve kadın – erkek herkese hitap ettiği için başarılı sonuçlar veriyor.

Boxlab Turkey: Yaratıcı Eşantiyon Üretim Merkezi

İlgi çekici ve yaratıcı promosyon ürünleri çeşitliliğiyle Türkiye’nin her yerine ulaşmayı başaran Boxlab Turkey, kalitesiyle fark yaratıyor. Yeni bir ürün ve hizmet tanıtırken, çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltmeye çalışırken, potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye çalışırken ya da satış hedeflerini gerçekleştirmek için yaratıcı promosyon ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Eşantiyon ürün çalışmanızda profesyonel ve zengin çözümlerden yararlanmak için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Welcome Kitleri
Promosyon firmaları ile Yaratıcı Çözümler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter