Yeni İş İçin Ne Hediye Alınır?

Sevdiğiniz bir işe başladığında ‘yeni işin hayırlı olsun demek’ tek başına yetmez küçük bir tebrik hediyesi alınır. Tebrik hediyeleri genellikle çiçek olurken çoğu zaman daha kalıcı bir şey olsun arayışıyla farklı hediye fikri düşünülür. Peki, yeni iş için ne hediye alınır?

Yeni iş hediyesi kadın ve erkek için ayrı ayrı mı olmalı yolsa herkese hitap eden özel hediyeler var mı? Kesinlikle aradığınızı bulabileceğiniz, beklentilerinizi karşılayan çok şık seçenekleriniz var. Hediye küçük ama etkili olduğunda anlamı artıyor.

Yeni iş hediyesi fikirleri için bu tarz şeyler düşünebilirsiniz. Örneğin, iş yerinde çay – kahve içilirken kullanılacak şık bir fincan, kupa bardak hem gerekli hem de küçük, şık bir hediye. Bu tarz örnekleri çoğaltabilirsiniz. Gün sonunda yeni iş için ne hediye alınır sorusuna zarif cevaplar bulmak kolay. Şimdi size Boxlab Turkey yelpazelerini süsleyen hediye seçeneklerinden bahsedeceğiz. Minik minik bir sürü hediye alıp şık bir kutuya koyup kuryeyle göndermek biraz zahmetli ve pahalı olabilir. Boxlab Turkey bu konuda mükemmel seçenekler sunuyor. Hadi inceleyelim ve şu hediye işini halledelim.

İçi hediye dolu bir kutuya herkes bayılır!

Yeni iş için ne hediye alınır sorusuna spesifik bir şekilde şu alınır demek çok zor fakat size herkesin hoşuna gidecek bir kaç hediye fikri verebiliriz. İşe yeni başladığınızı düşünün; yeni çalışma ortamında olmanın verdiği stres ve heyecan aynı anda kendini hissettirirken kuryenin size şık bir kutu getirdiğini gördüğünüzde mutlu olmaz mıydınız? İtiraf edin, olurdunuz. İşte bu mutluluğu yaşatmak sandığınızdan daha kolay ve ekonomik. Nasıl mı? Yeni iş hediyesi fikirleri listelerini parlatacak şahane hediye kutularımızla günün yıldızı olabilirsiniz. Kitap, kahve, fincan, moka pot, anahtarlık, fotoğraf çerçevesi, ajanda, kalem gibi birçok dikkat çekici mini hediyelerin yer aldığı Boxlab kutuları, yeni iş hediyesi arayışının somut hali denilebilir. Boxlab Turkey, kurumsal yaşamı kolaylaştıracak, sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek birbirinden şık, işlevsel hediye kutusu çeşitleri hazırlıyor. Yeni iş için ne hediye alınır diye uzun uzun düşünmeyin; Boxlab kutularını inceleyin, beğendiğiniz kutuyu notunuzla birlikte verdiğiniz adrese gönderelim.

Yeni iş için kurumsal hediye kutularımızdan göndermeye ne dersiniz?

Şarkıda ne diyordu? Yeni bir iş, yeni bir aşk, yine gülecek bir neden lazım ♪♫ Yeni iş hazır varken mutlu edecek neden için de siz çok şık, çok tatlı bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Arkadaşınız, ailenizden biri, eşiniz, sevgiliniz… Kim olduğu önemli değil çünkü herkese uygun, herkesi mutlu edecek kurumsal hediye kutusu seçenekleri sizleri bekliyor. Yeni iş için ne hediye alınır sorusunu sizler gibi Boxlab Turkey ekibi olarak bizler de sorduk, incelikle düşündük ve zarif kutular tasarladık. Hediye kutularımız önce görüntüsüyle sonra içindekilerle cezbediyor. İşe yeni başlayan yakınınıza bu kutuları mutluluk garantisiyle yollayabilirsiniz. Sorumuzu bir daha yineleyelim, Boxlab Turkey’den yeni iş için ne hediye alınır? İşte birkaç hediye kutusu önerisi;

2’li bubble dekoratif keyif kutusu

Adı gibi gerçek bir keyif kutusu! Bubble dekoratif keyif kutusu, “yeni işinde başarılar hediyesi” kapsamında kurumsal yaşamın en sevdiği kutulardan biri. Mermer desenli kutunun içinde tarihli ajanda, 2’li bubble dekoratif mum, özel seri Türk kahvesi, bir adet muzlu cevizli mom’s granola, 4’lü fosforlu kalem seti ve istediğinizi seçebileceğiniz tebrik kartı yer alıyor. Sizce de yeni iş hediyesi fikri için çok donanımlı değil mi?

 

2021 ofis kutusu 2

Boxlab Turkey ofis kutuları pek meşhur! Ofis çalışanlarının ihtiyacı olan her şeyi düşünen ekibimiz, yeni iş için ne hediye alınır arayışına da son veriyor. Ofis kutularımız farklı içerikleriyle alternatif oluşturuyor. 2021 ofis kutumuzun içeriğinde ajanda, keramika kupa, Rebul kolonya, kokulu mum, leziz Godiva çikolata ve tebrik kartı yer alıyor. Kutu gönderdiğiniz kişi keyifle kahvesini içip çikolatasını yerken günlük işlerini ajandasından takip edebilir. Fazlasıyla işlevsel, fazlasıyla şık ve leziz bir kutu.

Bambu kupa moka pot seri

Son yılların en sevilen trendlerinden biri moka potta kahve demleyip içmek. Filtre kahvenin keyfi yine yeniden ofis çalışanları tarafından keşfediliyor diyebiliriz. Moka potun iş yaşamındaki işlevselliğini bilen ekibimiz elbette yeni iş için hediye fikri arayanlara moka potlu özel seri kutu hazırladı. Pembe tasarım kutu içerisinde A kalite 360 ml moka pot, bambu kapak cam kupa, mini notebook, taze kavrulmuş özel harman filtre kahve, Rebul kolonya ve tebrik kartı yer alıyor. İş yaşamını özetleyen kahve moka potta demlendiğinde eşsiz bir lezzete dönüşüyor, gün boyu tazeliğiyle çalışanları dinç tutuyor. Yeni iş için ne hediye alınır sorununu kesinlikle ortadan kaldıran bir hediye alternatifi. Kaçırmayın.

 

Boxlab Turkey ile mutlu etmek çok kolay

Boxlab Turkey, her ihtiyaca hızlıca çözüm sunmak amacıyla hediye kutularını kategorize ediyor. “Yeni işinde başarılar” ve “Teşekkürler – Tebrikler” kategorisinde onlarca farklı hediye kutusu hazır halde sizleri bekliyor. Biz size birkaç öneride bulunduk ama diğer kutu seçeneklerini kategorilerimizden inceleyebilir, güvenle sipariş edebilirsiniz. Boxlab Turkey, yenilikçi ve modern yaklaşımıyla insanları mutlu edecek zarif kutular hazırlıyor. Bir tıkla gelen mutluluğu kaçırmayın, hediye kutularımızı inceleyin. Mutlu etmek ve mutlu olmak sandığınızdan daha kolay.

 

Kurumsal Hediye Kutuları
Kurumsal Yaşamın Motivasyon Kaynağı Hediye Kutuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation
Close

Sepetim

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

BOXLAB TURKEY

Şifrenizi göndereceğimiz e-posta adresinizi giriniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. gizlilik ilkesi.

Hesabın var mı?

Close

Categories

Newsletter